Nalewki. Sekrety piwniczki brata Augustyna. Księga dawnych przepisów

To kompendium praktycznych informacji o destylacji i aromatyzacji alkoholi. Krok po kroku otrzymujemy wiedzę na temat historii, prawa, aparatury, surowców i przygotowania między innymi najróżniejszych: likierów, win, wódek czy owoców i ziół w alkoholu. Książka zawiera również przepisy na ciekawe dania, których smak wzmocniono alkoholem. Są to oryginalne dania obiadowe oraz desery. Opracowanie potwierdzono wiedzą i doświadczeniem mnichów cysterskich, którzy wiele z opisanych w książce alkoholi wymyślili.

Odbiorcy

- wszyscy, którzy interesują się destylacją i aromatyzacją alkoholi

- ci, którzy szukają receptur na różnego rodzaju nalewki

- osoby, które chcą zaczerpnąć wiedzę na temat historii, prawa, aparatury, surowców i samego przygotowania nalewek

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę

- zawiera wszelkie informacje dotyczące produkcji alkoholi

- każdy z wymienionych etapów destylacji czy aromatyzacji opatrzony jest obszerną notką

- możemy poznać historię i prawo związane z alkoholami

- to olbrzymi wybór receptur na nalewki

- dodatkowo zamieszczono przepisy na różnego rodzaju dania obiadowe i desery z alkoholem

Informacje dodatkowe o Nalewki. Sekrety piwniczki brata Augustyna. Księga dawnych przepisów:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2019-03-19
Kategoria: Kuchnia

Tagi: poradniki kuchnia

Kup książkę Nalewki. Sekrety piwniczki brata Augustyna. Księga dawnych przepisów

Nalewki. Sekrety piwniczki brata Augustyna. Księga dawnych przepisów - opinie o książce

Magiczna paleta. Scenki z Biblii
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Magiczna paleta. Scenki z Biblii

Scenki z Biblii i malowanka. To połączenie, które spodoba się wszystkim dzieciom! Prezentujemy kolejny tomik naszej oryginalnej serii „Magiczna paleta”...

123. Sześciolatek liczy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - 123. Sześciolatek liczy

Publikacja przeznaczona jest dla dzieci sześcioletnich i wprowadza je w świat liczb. Początkowo sześciolatek utrwala pojęcia matematyczne poznane podczas...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska