Muchy w zupie i inne dramaty

"Muchy w zupie i inne dramaty" Małgorzaty Żurakowskiej to zapiski współczesnej kobiety, radiowej dziennikarki i mamy, która z humorem i swadą opisuje codzienne wydarzenia.
To przezabawne opowieści o życiu rodziny - rodziców, trójki dzieci i psa, którym w codziennych zmaganiach towarzyszą przyjaciele.
Rytm życia bije razem z porami roku, a zwykłym wydarzeniom towarzyszy dziecięcy śmiech i ciepło domowego ogniska.
Oprócz opisu prawdziwych wydarzeń znalazły się tu też zasłyszane przez Autorkę anegdoty i historie, które raz przez kogoś opowiedziane, zaczęły żyć własnym życiem - jak to zwykle z opowieściami bywa. To historie o każdym z nas - bo komu nie zepsuła się choć raz lodówka albo czyj pies nie zjadł kiedyś ciasteczek chwilę przed przybyciem gości?...
Zapiski te ukazywały się na antenie Radia Lublin w latach 1998-2000 w programach "Magazyn Domowy" oraz "To i owo".

Informacje dodatkowe o Muchy w zupie i inne dramaty:

Wydawnictwo: Grasshopper
Data wydania: 2009-03-01
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-61725-16-9
Język oryginału: Polski

Kup książkę Muchy w zupie i inne dramaty

Muchy w zupie i inne dramaty - opinie o książce

Avatar użytkownika - aga070707
aga070707
Przeczytane:2016-02-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Bardzo mi się podobała. Lekka, przyjemna i bardzo dowcipna. Zdecydowanie poprawia humor :)
Książka o zyciu normalnej polskie rodziny. Lublin, a w nim mama i tata i trójka rodzeństwa, a na dokładkę pies. Opowieści, które powoduja, że człowiek w głowie krzyczy "to przecież w moim domu się dzieję", a z drugiej strony płacze ze śmiechu. Mimo wszystko nierówna, pisana chaotycznie i ile raz można czytać, że dzieci wyjadły wszystko z lodówki i spaliło się obiad, a pies kradnie jedzenie z talerzy i nie tylko.
Avatar użytkownika - Maryszka
Maryszka
Przeczytane:2014-08-30, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Uwielbiam tę książkę!! Najlepsza na poprawę nastroju! Wyłącznie dla kobiet, chociaż panowie też mogliby przeczytać - może by nas zrozumieli nieco? ;) Zwyczajna codzienność opisana w niezwykły sposób - to lubię!

Książka z ogromnym polotem humorystycznym. Świetnie napisana komedia , którą napisało samo życie:) Każdy rozdział, nie liczący więcej niż 1-3 strony posiada zakończenie, które prawie za każdym razem wywołuję śmiech, a jeśli gdy któryś z czytelników jest w podobnej sytuacji rodzinnej, ma dzieci, męża oraz psa, to doskonale wie o czym pisze autorka, co nasila wrażenia i bezdyskusyjnie jest oczarowany lekturą.

Wspaniała rozrywka, takich książek życzyłabym sobie więcej na rynku:)

Avatar użytkownika - Poczytajka
Poczytajka