reklama

Ten inspirujący i aktualny przewodnik oferuje praktyczne ćwiczenia, które dzieci w wieku 4-11 lat mogą wykonywać wraz z rodzicami. Zaczynając od wyjaśnienia, co to jest mindfulness i jak ją praktykować, książka jest skonstruowana tak, by pomóc zajętym rodzicom wspierać dzieci przez cały dzień, od pobudki – przez posiłki, kryzysy, naukę (w tym stres towarzyszący egzaminom), wyzwania związane z czasem spędzanym przed ekranem i komunikacją – do dobranocki.

Te proste zadania nauczą dzieci w pozytywny sposób radzić sobie z emocjami, zwiększą ich pewność siebie i koncentrację, jak również pomogą im w przechodzeniu z klasy do klasy.

Oczywiście, nasze ćwiczenia są równie korzystne dla dorosłych, ponieważ pomagają złagodzić codzienny stres związany z byciem rodzicem.

Informacje dodatkowe o Mindfulness dla dzieci: Pomóż swojemu dziecku osiągnąć spokój i zadowolenie od śniadania do dobranocki:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: b.d
Tytuł oryginału: Mindfulness for Children: Help your Child to be calm and content from Breakfast till Bedtime
Tłumaczenie: Ryżewska Magdalena

Kup książkę Mindfulness dla dzieci: Pomóż swojemu dziecku osiągnąć spokój i zadowolenie od śniadania do dobranocki

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung