Rozkwitnij na nowo

Menopauza dotyczy każdej z nas. Pora złamać otaczające ją tabu! Przeżyj świadomie ten szczególny czas mierzenia się z rozmaitymi trudnościami związanymi zarówno z cielesnością, seksualnością, psychiką, jak i duchowością.

Ta książka powstała, byś miała odwagę na nowo pokochać swoje życie, docenić je tu i teraz. Ze spokojem, czułością wobec siebie, samoakceptacją i głęboką świadomością zmian, jakie w tobie zachodzą.

Jak najłagodniej przejść przez okres menopauzy?

Kiedy skorzystać z pomocy ginekologa i seksuologa?

Jak zaprzyjaźnić się ze zmieniającym się ciałem?

W czym mogą pomóc kosmetolożka, fizjoterapeutka i dietetyczka?

W jaki sposób zadbać o swoje zdrowie psychiczne i rozwój duchowy?

Odważne, szczere, pełne doświadczenia wywiady ze specjalistami poruszają najważniejsze zagadnienia dotyczące menopauzy. Elżbieta Wiater rozmawia z ginekolożką, seksuolożką, psycholożką, instruktorką NPR, formatorką duchową, dietetyczką, kosmetolożką i fizjoterapeutką.

Kobiety te udowadniają, że czas menopauzy może być szansą na dobrą zmianę nie tylko w sferze fizycznej, ale i duchowej.

Wejdź z odwagą w kolejny etap kobiecości

***

Ta przedstawiana w reklamach kojarzy się z mało przyjemnymi dolegliwościami. Nie dziwi więc, że budzi lęk. Tymczasem tak być nie musi. Elżbieta Wiater wspólnie ze swoimi rozmówczyniami prowadzi nas po meandrach kobiecości i przekonuje, że menopauza to tak naprawdę początek nowego życia. Życia pięknego, bo dojrzałego, a przez to pełnego dystansu do mało ważnych spraw.

Małgorzata Terlikowska

Informacje dodatkowe o Menopauza Zrozumieć i zaakceptować nową siebie. Zrozumieć i zaakceptować nową siebie:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2023-05-31
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Tagi: Leczenie uzależnień

Kup książkę Menopauza Zrozumieć i zaakceptować nową siebie. Zrozumieć i zaakceptować nową siebie

Mistyczki i wojowniczki. Kobiety, które zmieniały Kościół
Elżbieta Wiater0
Okładka ksiązki - Mistyczki i wojowniczki. Kobiety, które zmieniały Kościół

Dzielne. Mądre. Waleczne. Zakochane w Bogu Żyjące za klauzurą mniszki i światowej sławy opatki. Zamknięte w pustelniach rekluzy i pielgrzymujące po całej...

C.S.Lewis. Pielgrzym radości
Elżbieta Wiater0
Okładka ksiązki - C.S.Lewis. Pielgrzym radości

C.S. Lewis jest powszechnie znany jako powieściopisarz, autor popularnego cyklu „Opowieści z Narnii”. Ale był on także słynnym konwertytą,...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung