Łowca pomysłów

„Łowca pomysłów” Vadima Gierko to niezwykły i oryginalny poradnik o intrygującym tytule. Autor stara się w nim umotywować najważniejszą tezę swojej filozofii, mianowicie to, że każdy z nas jest tytułowym Łowcą Pomysłów. Jak pisze na początku: ,,Ta książka pomoże Ci zrewolucjonizować siebie i na nowo odkryć w sobie Łowcę Pomysłów”. Podczas lektury czytelnik uzmysławia sobie wiele istotnych kwestii, na które być może dotychczas nie zwracał żadnej uwagi. Vadim Gierko w niezwykły sposób patrzy na mechanizmy rządzące ludzkim umysłem i przestrzenią, która nas otacza. W poradniku odnajdziemy wiele ciekawych ilustracji, przykładów z autopsji i show biznesu. To znakomita lektura dla każdego, kto pragnie na nowo odkryć w sobie potencjał do realizacji własnych pomysłów i kto chce inaczej spojrzeć na swoje życie. Autor zaznacza jednak, że stanie się to dopiero wtedy, kiedy po przeczytaniu książki, czytelnik będzie potrafił odpowiedzieć na takie pytania jak: czym są pomysły, skąd się biorą i co należy z nimi robić? Czym jest przestrzeń informacyjno-energetyczna i jak czerpać z tego, co nam udostępnia? Jak otworzyć swój umysł i być bardziej kreatywnym? Czym jest proces twórczy i jak nim sterować? Jak wpadać na innowacyjne pomysły? Jak być wolnym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem? Jest to pozycja, która z całą pewnością wyróżnia się na rynku i nie można przejść obok niej obojętnie.

Informacje dodatkowe o Łowca pomysłów:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2016-12-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7900-697-7
Język oryginału: Polski

Kup książkę Łowca pomysłów

Łowca pomysłów - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung