Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 34. Prezent od losu

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 34. Prezent od losu.

Veronika ponownie patrzyła raz na Markusa, raz na Yvonne.
- Wydają się być państwo miłymi ludźmi - powiedziała. - A przede wszystkim są państwo przyjaciółmi pani Fahrenbach, a ja mam do niej zaufanie. Nigdy nie poleciłaby mi nikogo, kto nie pokochałby mojego dziecka... Ale mimo wszystko pragnę zobaczyć, jak państwo mieszkają, chciałabym też, żeby mi państwo opowiedzieli coś o sobie.
- Proszę bardzo - odpowiedział Markus natychmiast. - Mogę też pani przedstawić naszą sytuację materialną, żeby pani wiedziała, że stać nas na to, żeby małej Lence zapewnić cudowne i beztroskie życie.
Veronika zastanawiała się przez chwilę.
- A miłość? Zapewnią jej państwo miłość? - zapytała.
- Zależy mi na tym, żeby otoczono ją miłością, jakiej ja nie potrafię jej dać.

Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną, pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatając turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak szybko stawić czuła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwań, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.

Informacje dodatkowe o Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 34. Prezent od losu :

Wydawnictwo: Edipresse Książki

joakrz1983
Przeczytane:2013-05-28, Ocena: 6, Przeczytałam,
Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 17. Między miłością a cierpieniem
Dornberg Michaela0
Okładka ksiązki - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 17. Między miłością a cierpieniem

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 17. Między miłością, a cierpieniem. - Co... Co z Hektorem i Lady? - wykrztusiła Lena z trudem. Tak bardzo chciała...

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 6. Pokusa
Dornberg Michaela0
Okładka ksiązki - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 6. Pokusa

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 6. Pokusa. Lena poznaje wreszcie jeden z największych sekretów ojca, ale wciąż boryka się z poważnymi problemami...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski