LABORATORIUM SLIME. Zostań ekspertem slime!

LABORATORIUM SLIME. ZOSTAŃ EKSPERTEM SLIME Dzieci i młodzież na całym świecie kochają robić SLIME! YouTube i Instagram jest pełen zdjęć i filmów prezentujących perfekcyjnie wykonane, różnobarwne glutki o wyjątkowych strukturach. Teraz także ty możesz zostać ekspertem slime! Czy wiesz, jak powstaje masa plastyczna, którą można rozciągać, ugniatać i kształtować? Co zrobić, aby twój slime zawsze wychodził idealnie? Jakie proporcje i składniki zastosować, aby zabawa ze slime trwała jeszcze dłużej? W LABORATORIUM SLIME znajdziesz odpowiedź na te oraz inne pytania. Wykonaj doświadczenia, zapisz swoje obserwacje i dowiedz się, jakie reakcje zachodzą i dlaczego tak się dzieje. Świat slime przestanie być dla ciebie zagadką! Dodaj piasek kinetyczny, kulki styropianowe lub barwnik fluorescencyjny i zobacz co się wydarzy. Przygotuj się na eksplozję kolorów i struktur i dźwięków! Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia! W LABORATORIUM SLIME rozpoczniesz swoją przygodę ze slime od prostych eksperymentów, a z każdym kolejnym rozdziałem będziesz stawiać sobie nowe fascynujące wyzwania. W LABORATORIUM SLIME czeka cię świetna zabawa: o doświadczenia i wyzwania o receptury i porady o quizy i testy wiedzy o ciekawostki o slime To twój niezastąpiony przewodnik po świecie slime!

Informacje dodatkowe o LABORATORIUM SLIME. Zostań ekspertem slime!:

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2018-07-04
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę LABORATORIUM SLIME. Zostań ekspertem slime!

LABORATORIUM SLIME. Zostań ekspertem slime! - opinie o książce

Szczerbata śmierć