Królestwo zwierząt. 50 niesamowitych dźwięków

Wyrusz na interaktywne safari z pełnym faktów przewodnikiem po świecie zwierząt. Poznaj je i posłuchaj odgłosów z ich naturalnego środowiska. Na stronach książki umieszczono aż 50 niesamowitych dźwięków!

Informacje dodatkowe o Królestwo zwierząt. 50 niesamowitych dźwięków:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2023-08-30
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
ISBN: 9788382991949

Kup książkę Królestwo zwierząt. 50 niesamowitych dźwięków

Królestwo zwierząt. 50 niesamowitych dźwięków - opinie o książce

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2023-09-06, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

W nasze ręce trafiła ciekawa książka o zwierzętach świata. Ciekawa bo łącząca naukę z zabawą poprzez umieszczone w niej przyciski dźwiękowe.

Ta książka to zachęta by wyruszyć w podróż po świecie i zobaczyć bardziej i mniej znane zwierzęta.

Czytelnik na każdej stronie przenosi się w inną część globu i odwiedza m.in. las tropikalny, tajgę, sawannę, pustynię czy zimną Arktykę. Zajrzy również w oceaniczne głębiny. W każdym z tych miejsc żyją ciekawe zwierzęta, które w realistyczny sposób zaprezentowano na ilustracjach a do kilku z nich dołączono dźwięki z ich naturalnego otoczenia i krótki opis.

To ciekawa pozycja, która pomoże dzieciakom poszerzyć i usystematyzować wiedzę, skojarzyć zwierzę z jego miejscem zamieszkania, rozwinąć słownictwo a także rozbudzi w nich chęć do aktywnego odkrywania świata.

Moi synowie są nią zachwyceni. Przy czytaniu są oczywiście kłótnie o to kto pierwszy naciśnie guzik z dźwiękiem. ;) Polecamy! :)

Czechy i północna Austria nawigator turystyczny
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Czechy i północna Austria nawigator turystyczny

W czasie wakacyjnych podróży i weekendowych wyjazdów każdy z nas szuka miejsc wyjątkowych - ciekawych, pełnych uroku, pozwalających wypocząć. W Czechach...

Poznajemy legendy polskie
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Poznajemy legendy polskie

Legendy to opowieści o czasach pradawnych i nieco mniej odległych. Mieszają się w nich wątki historyczne i baśniowe, prawdziwi książęta czy księżniczki...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung