W dniach 20–21 października 2003 roku odbyła się w Zielonej Górze ogólnopolska konferencja pt. Koncepcje socjologiczne Stanisława Ossowskiego a teoretyczne i praktyczne zagadnienia współczesności zorganizowana przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Zielonogórski Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Kierownikami programowymi konferencji byli dr hab. Mirosław Chałubiński, prof. UZ oraz prof. dr hab. Janusz Goćkowski (WSH w Pułtusku). Inspiracją do przy

Informacje dodatkowe o Koncepcje socjologiczne Stanisława Ossowskiego a teoretyczne i praktyczne zagadnienia współczesności Materiały z konferencji nau:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 83-7322-751-2

Kup książkę Koncepcje socjologiczne Stanisława Ossowskiego a teoretyczne i praktyczne zagadnienia współczesności Materiały z konferencji nau

Koncepcje socjologiczne Stanisława Ossowskiego a teoretyczne i praktyczne zagadnienia współczesności Materiały z konferencji nau - opinie o książce

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka