Kolory przyjaźni (#3). Za głosem serca

Czy miłość, która narodziła się wbrew regułom, na przekór rozumowi, podąży za głosem serca?

Kinga nie potrafi wybaczyć mężowi zdrady, jednak jest skłonna ukryć prawdę przed Sabiną i Dawidem za fasadą udawanego, rodzinnego szczęścia. Nie podejrzewa, że skruszony małżonek nie do końca jest z nią szczery, a układ, który zawarli, tylko pozornie zabezpiecza jej przyszłość.

Dawid cierpi po odrzuceniu przez Kingę. Zrezygnowany zgadza się na małżeństwo z Justyną, lecz z każdym dniem coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że już nikogo nie pokocha tak jak Kingi.

Sabina nie pochwala decyzji przyjaciółki, jednak nie jest w stanie wpłynąć na jej zmianę. Między kobietami pojawiają się pierwsze zgrzyty. Czy ich przyjaźń przetrwa, wystawiona na tak ciężką próbę?

***

Cykl KOLORY PRZYJAŹNI

- ciepłe i delikatne opowieści o kobietach, o ich prawdziwym życiu i niespodziankach jakie w nim czekają.

Informacje dodatkowe o Kolory przyjaźni (#3). Za głosem serca:

Tytuł: "Za głosem serca"

Autor: Katarzyna Grabowska

Wydawnictwo: Replika

(współpraca reklamowa)

Przychodzę dziś do Was z trzecią i ostatnią częścią cyklu "Kolory Przyjaźni"

Gdy Kinga dowiaduje się że David będzie miał dziecko z Justyną, odrzuca go. Chłopak bardzo cierpi z tego powodu. Zrezygnowany zgadza się ślub z Justyną mimo że jej nie kocha. Robi to ze względu na dziecko. Jest przekonany że nigdy nikogo nie pokocha tak jak kocha Kingę.

Natomiast Kinga aby ukryć prawdę co łączy ją z Dawidem postanawia udawać że wróciła do męża i tworzą szczęśliwą rodzinę. Nie ma pojęcia że Maniek nie jest z nią szczery i wykorzystuje ją dla własnych celów. Jej przyjaciółka Sabina nie pochwała jej decyzji twierdząc że to zły pomysł. Między przyjaciółkami dochodzi do pierwszej kłótni. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. Czy uda się jej przetrwać?

Czy miłość, która narodziła się wbrew regułom, podąży za głosem serca?

"Za głosem serca" to wspaniała historia o miłości, przyjaźni i podejmowaniu trudnych decyzji. Książka jak i cała seria wciąga od pierwszych stron i wywołuje masę emocji. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem.

Autorka pokazuje jak wiele osób nie potrafi iść za głosem serca. Poświęcają się bo nie chcą zranić innych i wolą z tego powodu cierpieć. Tak właśnie postąpiła Kinga. Mimo że bardzo kocha Dawida,to dla jego dobra postanowiła usunąć się z jego życia. Ta książka która przede wszystkim zwraca uwagę na to, że nawet najbardziej skrywane tajemnice zawsze wyjdą na jaw. Podczas czytania wrażeń Wam nie zabraknie.

Szkoda że to już ostatnia część gdyż bardzo się zżyłam z bohaterami i będzie mi ich bardzo brakować.

Polecam całym sercem ❤️

Obca miłość
Katarzyna Grabowska 0
Okładka ksiązki - Obca miłość

Weronika wiedzie na pozór szczęśliwe życie jako jedyna spadkobierczyni fortuny Skarbierskich. Zdradzona przez narzeczonego, stara się unikać miłości...

Inne niebo
Katarzyna Grabowska0
Okładka ksiązki - Inne niebo

Podróż Julii, zapoczątkowana w "Magii ukrytej w kamieniu" i kontynuowana w drugim tomie – "Las Potępionych", nadal nie dobiegła końca. Życie...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski