Joker

Jesteś spragniony wrażeń? Pragniesz silnych emocji? To zapraszam Cię do czytania. W tej powieści poznasz losy czterech mężczyzn, trzech braci i policjanta oraz kobiety. Inni, choć równie ważni są tylko postaciami pomocniczymi do tego, aby i Tobie podszepnąć, kto jest seryjnym mordercą. Książka uwikła Cię także w misternie uknutą intrygę.

Czy pod płaszczem obrony własnej można ukryć chęć zemsty? Czy można znaleźć usprawiedliwienie dla tego czynu? Czy źle rozumiane oddanie i lojalność, zaślepienie w imię miłości braterskiej, może być usprawiedliwieniem dla knowań i spisku mającego na celu zafałszowanie zbrodni?

Szukając odpowiedzi na te pytania będziesz podążać za porucznikiem Erykiem Bernardem, który to zawiłymi drogami kłamstw, intryg i zdrad będzie usiłował dojść do prawdy, do sprawcy lub sprawców. Pokonując kolejne labirynty dróg będzie chciał rozwiązać sprawę, w której wciąż dochodzi do ślepych zaułków, prowadzony poszlakami podrzuconymi przez… No właśnie, kogo? Może piękną kobietę o twarzy bogini? Może wieloletniego przyjaciela? A może kogoś, komu od początku nie ufał?

Zacznij czytać i podążaj w ślad za tropem ramię w ramię za doświadczonym, ambitnym porucznikiem Erykiem Bernardem.

Informacje dodatkowe o Joker:

Wydawnictwo: Evanart
Data wydania: 2013-03-07

Kup książkę Joker

Joker - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sumire
Sumire
Przeczytane:2015-03-30, Ocena: 1, Przeczytałam,
Ta kobieta nie umie pisać, błędy na poziomie szkoły podstawowej, zdecydowanie jedna z najgorszych książek, jakie czytałam.
Avatar użytkownika - jarzebina22
jarzebina22
Przeczytane:2013-03-15, Przeczytałam, Mam,
KUPIĆ można http://www.wydawnictwo-evanart.com/ksi%C4%99garnia/krymina%C5%82/

Mimo, że do tej pory nie miałam styczności z twórczością Pani Grzebuły to zakup okazał się udany. Dobry kryminał z wyrazistymi bohaterami i niestandardowym zakończeniem. Akcja zagmatwana i powolne wyciąganie kolejnych nitek stopniuje napięcie. A pomysł na fabułę oryginalny. Polubiłam Kamilę i Eryka a także innych pobocznych bohaterów. I moja ocena byłaby wyższa ale niestety efekt psują literówki i błędy interpunkcyjne. To do poprawy i sięgam po inne pozycje autorki.

Kiedy ktoś nocą puka do drzwi
Marta Grzebuła0
Okładka ksiązki - Kiedy ktoś nocą puka do drzwi

Słowo od autora Drogi Czytelniku, oddaję w Twoje ręce następną moją powieść. Tym razem opowiem Ci historię czterech dziewczyn, które udają się na wymarzony...

Szachownica śmierci
Marta Grzebuła0
Okładka ksiązki - Szachownica śmierci

Rodzina Brockich od lat boryka się z pewnym rodzajem obsesji - umiłowaniem do czarnego Anioła śmierci. Każdy kolejny członek rodu spisuje jego kroniki...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka