reklama

Jak podejmować decyzje. Dokonywanie wyborów ze św. Ignacym

Podejmowanie decyzji to szansa na rozwój

W jaki sposób łatwo i efektywnie dokonywać codziennych wyborów? Jakie czynniki brać pod uwagę? Co zrobić w sytuacji, gdy serce kłóci się z głową? Czy można ufać przeczuciom?

Autorzy rozwiewają wątpliwości związane z tą sferą życia. Czerpią przy tym z rad św. Ignacego Loyoli - mistrza rozeznawania. Prezentują również praktyczne narzędzia, które nie tylko pozwalają dobrze wybrać, ale także pomagają w duchowym rozwoju i dostarczają cennej wiedzy o nas samych.

Michael Sparough SJ - wykładowca kierownictwa duchowego na Uniwersytecie Loyoli w Chicago, założyciel i były dyrektor Charis Ministries (jezuickiego duszpasterstwa rekolekcyjnego skierowanego do dwudziesto- i trzydziestolatków).

Jim Manney - redaktor wielu książek poświęconych duchowości ignacjańskiej, pracuje w wydawnictwie Loyola Press Chicago. W Wydawnictwie WAM ukazała się jego książka pt. Prosta modlitwa, która zmienia życie (2017).

Tim Hipskind SJ - dyrektor ds. service-learning (uczenia się poprzez zaangażowanie) na Uniwersytecie w Detroit. Od 1996 prowadzi rekolekcje oraz warsztaty poświęcone rozeznawaniu. Pracuje głównie z młodymi dorosłymi.

Informacje dodatkowe o Jak podejmować decyzje. Dokonywanie wyborów ze św. Ignacym:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2021-02-16
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Whats Your Decision. How to Make Choices with Confidence and Clarity

Tagi: Wspólnoty religijne i zakonne bóg

Kup książkę Jak podejmować decyzje. Dokonywanie wyborów ze św. Ignacym

Jak podejmować decyzje. Dokonywanie wyborów ze św. Ignacym - opinie o książce