Jak nie umrzeć przedwcześnie. Przepisy

Kontynuacja międzynarodowego bestsellera Jak nie umrzeć przedwcześnie autorstwa uznanego specjalisty z zakresu zdrowego odżywiania doktora Michaela Gregera.

Autor udowadnia, że wielu chorób można uniknąć lub odwrócić ich postęp za pomocą diety opartej o produkty roślinne. Tym razem poza prezentacją naukowych dowodów na jej skuteczność Greger spełnia prośby swoich czytelników i przedstawia ponad 100 praktycznych, bogato ilustrowanych przepisów na pyszne dania, przekąski i napoje. Wszystkie zawierają składniki z Codziennego Tuzina - listy najzdrowszych produktów stworzonej przez autora.

Jak nie umrzeć przedwcześnie. Przepisy to pozycja obowiązkowa nie tylko dla wielbicieli diety roślinnej, ale wszystkich, którzy chcą cieszyć się lepszym zdrowiem i dłuższym życiem.

Informacje dodatkowe o Jak nie umrzeć przedwcześnie. Przepisy:

Jak nie umrzeć przedwcześnie. Przepisy - opinie o książce

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2023-04-09,

„Jak nie umrzeć przedwcześnie. Przepisy” to SMACZNA książka, która zawiera w sobie 100 przepisów na dania roślinne. Jednak nie są to zwykłe przepisy. Każdy opatrzony jest przepiękną fotografią i co najważniejsze są one naprawdę proste w wykonaniu dzięki czemu każdy powinien sobie z nimi poradzić. Zatem jeżeli są one proste, smaczne i proste to czy nie są idealne? Dzięki tej książce możemy ugotować smaczne potrawy na cały dzień i zaserwować coś zdrowego, a zarazem smacznego na przyjęciu.

Jeżeli chcemy zacząć wprowadzać zdrowe zmiany w swoim życiu, ale nie wiemy od czego zacząć to autor przygotował dla nas super rozwiązanie. W ksiązce znajdziemy gotowy 14-dniowy jadłospis, który pokazuje nam jak różnorodnie ułożyć sobie menu na cały dzień.

Co bardzo mi się spodobało to przede wszystkim ogrom wiedzy, która została przemycona pomiędzy przepisami. Lisa produktów, które warto włączyć do swojej diety, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem powinna być znana każdemu.

Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze i należy o nie dbać. Z tak pysznymi przepisami może okazać się być to znacznie łatwiejsze niż sądzicie.

Jak się nie odchudzać. Przepisy
Robin Robertson0
Okładka ksiązki - Jak się nie odchudzać. Przepisy

Ponad 100 znakomitych przepisów na pyszne, proste i wegańskie potrawy! Michael Greger, lekarz medycyny, autor światowego bestsellera Jak nie umrzeć przedwcześnie...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska