reklama

Ibizowe serce

Niespodzianka urodzinowa nie zawsze jest taka, jakiej się spodziewamy.

Candy, robiąc ją swej matce, myślała, że rodzicielce bardzo się ona spodoba. Cóż, zdecydowanie tak nie będzie. Ten dzień, który miał być radosny, przyćmią bolesne wydarzenia. Zmienią one raz na zawsze życie dziewczyny i rozpoczną pasmo nowych zdarzeń. Załamana kobieta postanawia zniknąć. Los jednak potrafi zaskoczyć i rozchmurzyć nawet najgorszy czas w życiu bohaterki. Odnowienie kontaktu ze swoim ojcem okaże się dla Candy wybawieniem. Niespodziewane zbiegi okoliczności zaprowadzą ją w ramiona tajemniczego mężczyzny.

Czy nowy etap życia głównej bohaterki przyniesie zadowalający efekt? Czy kobieta zazna spokoju, którego tak bardzo potrzebuje? I najważniejsze, czy odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

Informacje dodatkowe o Ibizowe serce:

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: 2023-06-14

Kup książkę Ibizowe serce

Ibizowe serce - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-09-05, Ocena: 6, Przeczytałam,

Lubicie historie,których akcja toczy się w ciepłym i słonecznym miejscu?Jeśli tak to musicie sięgnąć po tą lekturę,ponieważ autorki zabierają czytelnika na Ibizę.Piękne krajobrazy,ciepełko i krwawiące serce bohaterki powodują,że historia czyta się z wielka przyjemnością.Zaznana krzywda z rąk najbliższych osób jest początek czegoś nowego w życiu bohaterki.I to daje nadzieję na załatanie bólu po zdradzie.

Candy nie uznaje kompromisów i to czyni ją wyjątkową.Ja nigdy nie wybaczyłabym zdrady i nie potrafiłabym ponownie zaufać. Przyznam szczerze,że podjęłabym podobne decyzje co Candy.W związku z tym bardzo utożsamiłam się z nią.Czułam jej emocje-niezrozumienie,ból i samotność …mając koło ratunkowe jest łatwiej,by móc uciec jak najdalej…

Uwielbiam historie niosące nadzieję wraz z walką o swoją przyszłość.Powoduje to,że taka historie na długo zostaje w pamięci.Dodatkowym atutem jest Ibiza i ciekawi bohaterowie,którzy potrafią zainteresować i zaintrygować.

Powieść jest bardzo realistyczną i lekką historią,którą czyta się bardzo fajnie.Myślałam,że nic mnie nie zaskoczy…aż tu nagle pojawia się zbyt szybkie zakończenie niosące wiele pytań bez odpowiedzi.Chciałabym je poznać jak najszybciej i z wielka niecierpliwością czekam na kontynuacje losów Candy.
Koniecznie sięgnijcie i przeczytajcie książkę

Candy nakrywa swojego mężczyznę na zdradzie, załamana postanawia odnowić kontakt z ojcem, który mieszka na Ibizie.
Zmiana otoczenia dobrze jej zrobi, pozwoli oczyścić głowę od złych myśli i poukładać sobie wszystko na spokojnie.
Główna bohaterka ma ogromne szczęście już pierwszego dnia, gdyż podczas lotu poznaje Luizę, która wybiera się na Ibizę z tego samego powodu co Candy, dziewczyny szybko łapią nić porozumienia.
Zraniona dziewczyna postanawia zostać przez jakiś czas na wyspie, co wiąże się z tym, że musi znaleźć sobie pracę, tutaj z pomocą przychodzi jej ojciec i proponuje stanowisko asystentki swojego wspólnika, początkowo córka nie zgadza się na taką pomoc, ale po pewnym czasie ulega propozycji rodzica, już pierwszego dnia pracy doznaje prawdziwego szoku, gdyż wspólnikiem jej ojca jest Conrades, młody mężczyzna, który zaledwie kilka dni wcześniej spowodował rowerową stłuczkę z Candy.

Czy mimo ciężkich początków znajomości Candy będzie w stanie współpracować z Conradesem?
Czy Candy zapomni o swoich cierpieniach z Polski i znajdzie na wyspie nową, szczerą miłość?

Może tego nie wiecie, bądź już zdążyliście zauważyć, ale uwielbiam czytać debiuty!
Zawsze jestem ciekawa jak początkująca pisarka, w tym wypadku dwie początkujące pisarki poradzą sobie z prowadzeniem czytelnika przez własną historię.
Niestety w tym wypadku muszę Was zasmucić, ale....w tej książce nie znalazłam niczego złego!
Historia jest ciekawa, opowiada o trudach zakończenia związku i stawianiu kroków na nowo.
Bohaterzy książki są świetnie stworzeni, przez co łatwiej możemy się postawić w ich miejscu.
W książce znajdziecie również momenty napięcia, gdzie nie wiemy, jak dalej potoczą się losy tej opowieści.
A zakończenie? Cóż osobiście uważam, że przerywanie książki w takim momencie powinno być karalne, ale takie zakończenia sprawiają, że nie mogę doczekać się kolejnej części!!!
Książkę czyta się szybciutko, więc liczę, że autorki również szybciutko napiszą nam kontynuację!
Gratuluję cudownego debiutu!

Ocenka: 10/10