reklama

Ian. Twój osobisty trener podrywu

Tom 1 cyklu Skrzydłowi

Pierwsza zasada skrzydłowego: nie możesz zakochać się w klientce.
Po wypadku, który położył kres jego sportowej karierze, Ian Hunter były zawodnik, grający wcześniej w zawodowej drużynie futbolowej wraca na uczelnię gotowy zająć się czymś innym. Swoje wybitne umiejętności dotyczące relacji damsko-męskich przekształca w przedsięwzięcie i wraz z przyjacielem zakłada spółkę Skrzydłowi, oferującą usługi w ramach porad randkowych dla nieśmiałych dziewczyn. Kiedy jednak zgłasza się do nich Blake Olson, Ian jest pewien, że trafił mu się beznadziejny przypadek.
Potrzeba cudu, aby ubierająca się bez gustu Blake upolowała chłopaka, do którego skrycie wzdycha. Dziewczyna może jednak podołać tej misji tylko dzięki wsparciu profesjonalnego trenera podrywu. Tylko on potrafi zmienić jej wizerunek tak, aby ktokolwiek zwrócił na nią uwagę. Podczas tej metamorfozy, gdy urocza trzpiotka zmienia się w niebywale seksowną piękność, Ian zaczyna również ją dostrzegać i może nawet nagiąć dla niej swoją najważniejszą zasadę

Informacje dodatkowe o Ian. Twój osobisty trener podrywu:

Ian. Twój osobisty trener podrywu - opinie o książce

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-03-25, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Nie czytałam chyba wcześniej książek tej autorki albo nie kojarzę, ale chętnie przeczytam więcej.

Nie jest to ambitna lektura wysokich lotów, nieco chaotyczna. Ale autorka ma lekką rękę do pisania, wykreowała tu pyskatych , sarkastycznych bohaterów z ikrą, tak jak lubię. Można z ich przekomarzań i rozmyślań Iana śmiać się w głos a to też lubię.

To taka lekka lekturka na odprężenie. Romans z perspektywy samca alfa, który ma się za boga seksu i chętnie korzysta z uroków mało inteligentnych samic, skłonnych do przeżycia jednorazowej przygody. Nie szuka związku, wręcz panicznie się go boi.

Ian ma tylko lub aż , dwoje przyjaciół - Lexa i Gabi, z którymi również prowadzi ciekawe dialogi. Można w trakcie czytania liczyć ile razy Gabi będzie chciała zamordować któregoś z nich. Życie toczy mu się spontanicznie, dopóki nowa klientka, będąca też współlokatorką Gabi , staje się dla niego kimś więcej... Nagle okazuje się, że bycie tylko trenerem podrywu, to dla Iana za mało.

Czy wyniknie z tego coś więcej, sami się przekonajcie. Tylko nie konsumujcie w trakcie czytania , żeby nie zniszczyć książki.

Miłej lektury.

Wstyd
Rachel van Dyken0
Okładka ksiązki - Wstyd

Lisa stara się grać wesołą, bezproblemową studentkę z college’u, za jaką ją wszyscy uważają. Ale mroczna przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć...

Elect
Rachel van Dyken0
Okładka ksiązki - Elect

Miłość za miłość. Życie za życie. Nixon Abandonato dokonał wyboru. Teraz musi zapłacić za to wysoka cenę. Tracey jest miłością jego życia, ale związek...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung