Giant Days (#12). Giant Days, tom 12. Wypijmy za to!

Na Uniwersytecie Sheffield nie ma miejsca na nudę! Wystarczy, że Esther, Susan i Daisy zabiorą się za zwykłe z pozoru czynności, takie jak rozwiązanie zagadki kradzieży w sklepie z komiksami, pojadą na ślub brata McGrawa, Daisy zapisze się na kurs prawa jazdy... i JUŻ PO NAS.

W tym samym czasie Ed musi przeprowadzić poważną rozmowę ze swoją dziewczyną i przedyskutować jej zachowanie po alkoholu. To ważne dla ich przyszłości... jeśli mają jakąś w ogóle mieć.

Zdobywcy Nagrody Eisnera - John Allison (By Night) oraz Max Sarin - wracają z nowymi wystrzałowymi opowieściami o najlepszych przyjaciółkach na świecie, wzbogaconymi specjalnym zeszytem napisanym i zilustrowanym przez samego Allisona. Album zawiera zeszyty z rozdziałami 45-48.

NAGRODY:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2023-09-06
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Giant Days vol. 12

Kup książkę Giant Days (#12). Giant Days, tom 12. Wypijmy za to!

Giant Days (#12). Giant Days, tom 12. Wypijmy za to! - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-09-30, Ocena: 4, Przeczytałem,

STUDENCKIE ŻYCIE PEŁNE WRAŻEŃ

Dwunasty (z czternastu) tomów ,,Giant Days" już w naszych rękach. I niezmiennie bardzo dobrze jest, znakomicie wręcz. I coraz bardziej robi się żal, że ten finał to już właściwie tuż-tuż. No ale jeszcze dwa albumy będą, a mamy ten konkretny i świetnie wchodzi, świetnie się prezentuje i w ogóle więc nie ma co przejmować tylko cieszyć się i bawić, bo niezmiennie jest czym i seria wciąż trzyma poziom, którym uwiodła nas na początku.

Studenckie życie Esther, Susan i Daisy jest szalone i pełne wrażeń. Nie dość, że szkoła, że problemy, to jeszcze sprawy, w które się mieszają. Ot taka kradzież w sklepie z komiksami. Albo ślub brata McGrawa. A tu jeszcze Daisy chce zdawać kurs na prawo jazdy, a Ed stara się naprawić alkoholowy problem swojej dziewczyny!

Avatar użytkownika - isil
isil
Przeczytane:2023-09-20, Ocena: 4, Przeczytałem,
Giant Days, tom 13. Głowa do góry!
Max Sarin0
Okładka ksiązki - Giant Days, tom 13. Głowa do góry!

Wszystko w życiu Esther dobrze się układa - musi tylko sobie poradzić z rozstaniem z przeszłości, własną śmiertelnością i stresem związanym z konkursem...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;