Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 8

Garfield uwielbia jedzenie. Niezależnie od tego, czy dusi stek bitą śmietaną, czy ściga uciekającego pączka, wielki łasuch jest zawsze w swojej żarłokowej chwale! Jeśli Garfield kocha jedzenie, to czego nienawidzi najbardziej? Diety! Pręgowany kot musi cierpieć, gdy usłyszy zniewagę od dietetycznej karmy dla kotów: ,,Hej, grubasie! Zjedz to!". Ale nie obawiaj się, Garfield zawsze umie sobie to odbić, wykrecając się dowcipem lub uderzeniem w tył głowy Jona.

Z przyjemnością pochłaniaj ten pikantny wybór kocich komiksów!

Garfieldowy cykl TŁUSTYCH KOCICH TRÓJPAKÓW stanowi kolekcję komiksowych pasków zebranych w nowym, kolorowym wydaniu w tłumaczeniu Piotra W. Cholewy. Garfield zmieniał się trochę na przestrzeni lat, ale jedno pozostało niezmienne: jego gigantyczny apetyt na jedzenie i poczucie humoru. Czeka was dużo szaleńczej radości z nienasyconym kotem, bo nigdy dosyć zabawy!

Informacje dodatkowe o Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 8:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-01-28, Ocena: 5, Przeczytałem,

ZWIERCIADŁO NASZYCH CECH

Długo kazał na siebie czekać ten tom „Garfielda”, oj długo. Po 10 miesiącach, jakie minęły od wydania ostatniego „Tłustego kociego trójpaka”, zacząłem obawiać się, że kolejne przygody mojego ulubionego kota już nie trafią w moje ręce, ale nie traciłem wiary w Egmont i oto w końcu jest. I jak zawsze jest rewelacyjnie, a całość bawi, uczy, drażni nasze sumienie i wytyka nam błędy, nie pozwalając się ani na moment oderwać od lektury.

Jest gruby, jest leniwy, kocha jeść, nienawidzi listonoszy i powraca by śmieszyć. By gnębić swojego właściciela, walczyć z dietami i dogryzać psu. Gotowi mu w tym towarzyszyć?

Odie bez smyczy!
Jim Davis0
Okładka ksiązki - Odie bez smyczy!

Po latach życia w cieniu Garfielda Odie doczekał się własnej książki. To prawda, nasz śliniący się ślamazara może nie mieć wszystkich w budzie, ale za...

Alfabet Garfielda
Jim Davis0
Okładka ksiązki - Alfabet Garfielda

Rozfilozofowany tłusty kocur bezlitośnie rozprawia się z każdym aspektem życia i ostrzy pazury na wszytskim: od ekologii po astrologię i od Szekspira po głupotę....

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz