Poradnik jest ściśle skorelowany z podręcznikiem: "Funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zarządzanie", wydanym w 2004 roku w dwóch częściach oraz z nowym jednoczęściowym wydaniem z roku 2005. Każdy rozdział w podręczniku ma swój odpowiednik w poradniku. Autor zamieścił tu wskazówki do wykonywania ćwiczeń wraz z wybranymi rozwiązaniami, zaproponował przykłady zadań i pytań ewaluacyjnych oraz ćwiczenia uzupełniające. Te dodatkowe ćwiczenia z pewnością wzbogacą formy pracy z uczniami i urozmaicą zajęcia lekcyjne.

Informacje dodatkowe o FUNKCJONOWANIE PRZEDSIĘBIORSTWA. Zarządzanie Poradnik dla nauczyciela liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym:

Wydawnictwo: WSiP
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 8302091669

Kup książkę FUNKCJONOWANIE PRZEDSIĘBIORSTWA. Zarządzanie Poradnik dla nauczyciela liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym

FUNKCJONOWANIE PRZEDSIĘBIORSTWA. Zarządzanie Poradnik dla nauczyciela liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym - opinie o książce

Nawiedzone kolonie
Rafał Witek