Dwie dusze

Wiktoria – główna bohaterka powieści, właśnie ukończyła studia psychologiczne i jak najszybciej chce rozpocząć pracę w zawodzie. Niestety, pierwsza rozmowa kwalifikacyjna kończy się fiaskiem. Dziewczyna postanawia wyjechać na kilka dni do rodzinnego domu, aby tam wszystko przemyśleć, odpocząć i nabrać sił do dalszej walki o wymarzony etat.
Wiki to rozsądna, racjonalnie podchodząca do życia dziewczyna, która nie wierzy w zjawiska paranormalne, ani zabobony. Wkrótce jednak przyjdzie jej zrewidować swój stosunek do rzeczywistości. Na jej drodze stanie mężczyzna, który wywróci jej uporządkowany, logiczny świat do góry nogami.

Artur to anioł w ludzkiej skórze. Jest mądry, dobry, szlachetny, waleczny, czuły, namiętny, ale nie pochodzi z tego wymiaru i… naprawdę ma anielskie skrzydła. Mężczyzna jest jednym z wielu pół-aniołów, którzy zostali zesłani na ziemię, aby walczyć ze złem i z demonami. Ma wyjątkowe zdolności, ale ma też zupełnie ludzkie potrzeby, dlatego kocha i pożąda jak zwykły śmiertelnik. Wiktoria jest mu przeznaczona, ale wiążąc się z nią łamie zakaz… Czy ich miłość jest na tyle silna, żeby pokonać wszystkie przeszkody?

Informacje dodatkowe o Dwie dusze:

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Dwie dusze