reklama

Dwanaście batów

,,Dwanaście batów '' to odważna i kontrowersyjna powieść erotyczna napisana na podstawie prawdziwych wydarzeń . Główną bohaterką jest Adriana, dziewczyna, która po studiach przyjeżdża z małej miejscowości do Łodzi w poszukiwaniu lepszego życia . Wkrótce zostaje barmanką w klubie nocnym, a obiektem jej zainteresowania staje się tajemniczy Robert- jej szef. Mężczyzna od pierwszych chwil wywołuje w Adzie mieszane uczucia, od ekscytacji po lęk. Jego tajemniczość i dominacja wyzwala w niej pożądanie i fascynację karami cielesnymi.

www.kucharskipawel.pl

Informacje dodatkowe o Dwanaście batów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-08-02

Tagi: erotyka seks BOL barmanka pracodawca szef uczucia pożądanie dominacja tajemniczość

Kup książkę Dwanaście batów

Dwanaście batów - opinie o książce

❤R🖤E❤C🖤E❤N🖤J❤A🖤

Tytuł : „Dwanaście Batów”
Autor : Paweł Kucharski

Na tej książce powinna być czerwona naklejka z ostrzeżeniem „Uwaga po przeczytaniu tej książki - Twoje Życie i Pragnienia, już nigdy nie będą takie same” ....
Hmm ...kwestia bycia odważną i kwestia spotkania na swojej drodze Takiego Roberta - zimnego , niedostępnego, ostrego ale kiedy trzeba czułego i opiekuńczego. Ta książka jakby napisana jest dla mnie, okładka mnie oczarowała , tytuł przyciągnął nieznaną mi wcześniej siłą i jeszcze przyznaje się , bez bicia ,że kupując ją poprosiłam autora o dedykację specjalnie dla mnie...
Bardzo lubię książki, które dzieją się w Polsce, bądź główny bohater lub główna bohaterka jest Polką. I właśnie w przypadku tej książki akcja dzieje się właśnie w Polsce, a właściwie w kliku pięknych miejscach. Moje ukochane Zakopane, moja ulubiona Tatralandia i wreszcie Paryż - Miasto Miłości, ale też rozpusty przez duże R.
Adriana, dwudziestoparoletnia absolwenta Zarządzania , z małego miasteczka przeprowadza się do Łodzi i niemalże od razu zdobywa pracę w bardzo ekskluzywnym klubie, najpierw jako kelnerka by w bardzo krótkim czasie stać się Menadżerką.
Jej awans wiąże się nie tylko z jej kwalifikacjami , ale także z tym - na co pozwala swojemu szefowi - Robertowi. Całkiem przypadkiem odkrywa, że ból podnieca ją, więc zatraca się w tym i chce tego więcej i bez żadnych granic.
Książka oprócz bardzo, ale to bardzo pikantnie opisanych scen erotycznych ma bardzo fajnie opisany cały „Entourage”. Ja np bardzo lubię ,w książkach opisy ubrań , wnętrz , widoków i wszystkiego co pobudza wyobraźnię.
A tu Paweł Kucharskinaprawdę stworzył świetne tło do głównego wątku, jakim jest czerpanie przyjemności z dawania i otrzymywania kar cielesnych.
Zakończenie książki może zwiastować jakąś kontynuacje, jeśli tak to czekam na nią z niecierpliwością.

Avatar użytkownika - dona
dona