Deadly Class, tom 4: 1988 Umrzyj za mnie

Po raz czwarty przenosimy się w lata osiemdziesiąte XX wieku. Pierwszy rok nauki w Kings Dominion, elitarnej szkole, w której nastolatki są szkolone na śmiercionośnych zabójców dobiega końca. A to oznacza egzamin. Marcus wie, że niezależnie od wyników, nikt, kto nie splami sobie rąk krwią nie przeżyje do końca semestru.

Informacje dodatkowe o Deadly Class, tom 4: 1988 Umrzyj za mnie:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-06-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

MORDERCZE EGZAMINY

Rick Remender to kolejny autor, który nie do końca sprawdził się jako twórca superhero, ale już tworząc rzeczy autorskie, pokazał że nie należy go skreślać. A „Deadly Class” to chyba najlepsza z tych autorskich rzeczy. Seria brudna, brutalna, oparta na pomyśle, który mógł nie wypalić, a jednak wypalił. Seria, którą czyta się z dużą przyjemnością i po każdym kolejnym tomie ma się tylko ochotę na więcej i więcej.

Witajcie w szkole dla bandytów, morderców i wszelkiej maści przestępców. Bo przecież bossowie półświatka też gdzieś muszą uczyć swoje dzieci i przygotowywać do przejęcia rodzinnego interesu czy znalezienia własnej, zbrodniczej drogi. To właśnie tu przypadkiem trafił młody Marcus, który zdołał znaleźć w murach placówki swoje miejsce, ale teraz czekają na niego zupełnie nowe wyzwania.
Oto powoli pierwszy rok nauki dobiega końca. A co ma wtedy miejsce w każdej normalnej szkole? Oczywiście że egzaminy i z tym właśnie zmagają się teraz także uczniowie Kings Dominion. Jak będą wyglądały owe egzaminy? To tylko jeden z problemów, bo każdy, kto nie splami sobie rąk krwią do końca semestru, będzie musiał pożegnać się z tym światem…

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/06/deadly-class-4-1988-umrzyj-za-mnie-rick.html

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung