reklama

CHAINSAWMAN: TOM 5

Na drodze Akiego staje demon, z którego usług korzystała wcześniej Himeno. Jakie myśli pojawiły się w głowie pałającego chęcią zemsty mężczyzny?
W tym samym czasie Denji ponownie staje w szranki z Mieczem Samuraja. Jak zakończy się krwawy pojedynek pomiędzy piłą mechaniczną a karaną?!
Wojna o serce Denjiego nabiera tempa i niespodziewanie zyskuje dodatkowe znaczenie!

Informacje dodatkowe o CHAINSAWMAN: TOM 5:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-06-09, Ocena: 4, Przeczytałem,

BROŃ MECHANICZNA KONTRA BROŃ BIAŁA

„Chainsawmana” uwielbiam. Tak po prostu. Wiem, że to niewymagająca rozrywka bez większej głębi, ale co z tego, skoro w swoim gatunku jest jedną z najciekawszych, jakie czytałem od lat? Zresztą ta lektura nie miała mieć głębi i ambicji, miała być jak muzyka metalowa – dostarczyć ekstremalnych przeżyć, z krwią lejącą się ze stron, erotyką nieodzowną dla horroru i puszczaniem oka do czytelników obeznanych z popkulturą. I taka właśnie jest.

Aki staje oko w oko z demonem, z którym dogadała się Himeno. Co wyjdzie z jego zemsty? I co pojawi się w jego głowie?
Na Denjeigo tymczasem czeka starciu z Mieczem Samuraja. Czy tym razem broń mechaniczna wygra z bronią białą? A to przecież nie koniec tego, co czeka na naszego bohatera. Jego życie uczuciowe zdaje się bowiem nabierać tempa. Ale co z tego wyniknie?

ŻEGNAJ, ERI
Tatsuki Fujimoto 0
Okładka ksiązki - ŻEGNAJ, ERI

Chcę, żebyś filmował mnie aż do śmierci…Yuta zaczyna nagrywać filmy przez życzenie jego chorej matki. Po jej śmierci chłopak usiłuje popełnić samobójstwo...

CHAINSAWMAN: TOM 9
Tatsuki Fujimoto0
Okładka ksiązki - CHAINSAWMAN: TOM 9

W poprzednie potyczce rannych zostało wielu jego towarzyszy, były też ofiary śmiertelne… Gdy zbliża się pora starcia z demonem broni palnej, serce...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski