BLUE PERIOD: TOM 1

Ma doskonałe stopnie i świetnie radzi sobie w życiu towarzyskim. Czasami pije, pali i bawi się do białego rana. Jest popularny. Nie można sobie wyobrazić lepszych doświadczeń w liceum, więc dlaczego ktoś taki nagle zapałał miłością do sztuki?!
Oto początek opowieści o młodym, przepełnionym pasją chłopaku, który celuje w uniwersytet sztuki, i jego walecznych przygotowaniach do egzaminów wstępnych na studia!

Informacje dodatkowe o BLUE PERIOD: TOM 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-09-20, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZOSTAĆ ARTYSTĄ

Malarzem nigdy nie będę - nie żebym jakichś prób w tym kierunku nie podejmował swego czasu, w okresie mojej największej fascynacji rysowaniem - ale na pewno cenię i cenić będę sztukę. Czemu więc nie miałby czytać dzieł o sztuce? Właśnie. Problem w tym, że tych za wiele - przynajmniej w świecie komiksu - nie ma. Tu na szczęście z pomocą przychodzi nam udana seria ,,Blue Period", która zadowoli wszystkich tych, pragnących mangi traktującej o malarstwie.

Yatora Yaguchi to popularny chłopak, a do tego dobry uczeń. Owszem, czasem posuwa się do sięgnięcia po używki i imprezowania, ale w tym wieku wydaje się to idealnym życiem? Niestety Yatorę męczą frustracje, które pchną go do odkrywania świata malarstwa i sztuki, a to zachęca go do pójścia na odpowiedni kierunek studiów. Ale czy poradzi sobie z egzaminami wstępnymi?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 4, Przeczytałem,
BLUE PERIOD: TOM 8
Tsubasa Yamaguchi 0
Okładka ksiązki - BLUE PERIOD: TOM 8

Yatora zdał na Tokijski Uniwersytet Sztuki!Jego następnym zadaniem jest stworzyć pejzaż Tokio. To trudne dla kogoś, komu właśnie siadła motywacja…...

BLUE PERIOD: TOM 11
Tsubasa Yamaguchi 0
Okładka ksiązki - BLUE PERIOD: TOM 11

Pierwszy rok na uniwerku był dość ciężki, pełen zamartwiania się zadaniami i wynikami. Yatora czuł, że zapędził się w kozi róg, ale podczas wystawy zaliczeniowej...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung