Będziemy sądzeni z miłości. Zły duch jest niczym wobec Miłosierdzia Bożego

W jaki sposób możemy bronić się przed utratą miłości?

Jak nie pozwolić zwieść się demonowi?

Ojciec Gabriele Amorth, oficjalny egzorcysta Watykanu, przez wiele lat stawał twarzą w twarz z demonem i jego podstępnymi działaniami. W swojej najnowszej książce przekonuje, że od zawsze podstawowym celem szatana było pozbawienie człowieka najcenniejszego Bożego daru - miłości. Amorth bezwzględnie odziera nas ze złudzeń, pokazuje jak Zły przebiegle walczy o zerwanie każdej więzi miłości, która łączy nas ze Stwórcą. Uświadamia czym jest okultyzm, opętanie, co w naszym życiu mogą zrobić bluźnierstwa i przekleństwa, ale przede wszystkim mocno i stanowczo przypomina nam o tym, że będziemy sądzeni z miłości. I przez Miłość.

o. Gabriele Amorth - oficjalny egzorcysta Watykanu, założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów, autor wielu publikacji, m. in. Atak złego, Egzorcysta Watykanu, Z Jezusem pokonać złego ducha.

Informacje dodatkowe o Będziemy sądzeni z miłości. Zły duch jest niczym wobec Miłosierdzia Bożego:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-06-06
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Będziemy sądzeni z miłości. Zły duch jest niczym wobec Miłosierdzia Bożego

Będziemy sądzeni z miłości. Zły duch jest niczym wobec Miłosierdzia Bożego - opinie o książce

Broń przeciw złu. Moje spotkanie z Medjugorje
o. Gabriele Amorth0
Okładka ksiązki - Broń przeciw złu. Moje spotkanie z Medjugorje

Ojciec Gabriele Amorth to jakim był człowiekiem i kapłanem zawdzięczał przede wszystkim swojej miłości do Matki Bożej a szczególnie do Medjugorje. Słynny...

Mój różaniec
o. Gabriele Amorth0
Okładka ksiązki - Mój różaniec

Watykański egzorcysta udowadnia, że modlitwa różańcowa jest najpotężniejszym egzorcyzmem, a w kolejnych tajemnicach ukryta jest cała Ewangelia! Ojciec...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski