Arranged

Umowa małżeńska miała rozwiązać ich wszystkie problemy.

Sophie Banks od zawsze lubiła radzić sobie sama z każdą przeszkodą. Nauczyła się tego od matki, dla której była gotowa zrobić bardzo wiele. Właśnie dlatego podjęła jedną złą decyzję, a konsekwencje błędnego wyboru zaczęły ją przerastać.

Niespodziewanie z pomocą przyszedł ktoś, kogo nigdy by o to nie podejrzewała – Darren Reeves. Mężczyzna zaproponował Sophie układ z korzyściami dla obu stron – on potrzebował fikcyjnej żony, ona wsparcia w wyjściu z kłopotów. A chociaż kobieta nie przepadała za znanym z częstego zmieniania partnerek Darrenem, zgodziła się na aranżowany związek i na jego grę.

Wkrótce Sophie przekona się, że udawanie narzeczonej kogoś takiego jak Reeves nie będzie proste, zwłaszcza kiedy na drodze staną im różne przeszkody, a do głosu dojdą uczucia, które nie powinny się pojawić…

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Arranged:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-06-26

Kup książkę Arranged

Arranged - opinie o książce

Avatar użytkownika - na_ksiazke_skaza
na_ksiazke_skaza
Przeczytane:2024-07-31, Ocena: 6, Przeczytałem,

Swoją przygodę z autorką zaczęłam od książki "zawsze chodziło o Ciebie " i przepadałam odrazu.

Autorka jest mistrzem w budowaniu napięcia i trzymania go w taki sposób , aby czytelnikowi wariował najmniejszy nerw w ciele.

Dzisiaj przychodzę z opinią książki "Arranged" , która jest historią jednych z bocznych bohaterów słynnego "Possessed".

Sophie Banks popada w długi poprzez leczenie swojej matki , która bardzo długi czas chorowała. Nie chcąc pożyczać pieniędzy od przyjaciół , zaciąga kredyt u niezbyt przyjaznych ludzi. Niestety spłata tego kredytu okazuje się o wiele trudniejsza , i Sophie wpada w tarapaty.

Z pomocą przychodzi do niedawna znienawidzony Darren Reeves , jeden z członków złotej elity.

W zamian za pomoc , proponuje układ , który Sophie przyjmuje , choć robi to niechętnie.

Nie wiem jak Wy ale ja osobiście uważam , że Pani Agata jest jedną z nielicznych Polskich autorek , która potrafi zawirować tak fabułą , że najlepszego gracza wyprowadzi na manowce. Akcja , która rozgrywana była w POSSESSED była tego dowodem a obecną tu historią , tylko to potwierdziła. Choć nie było tak dużej zagadki , wogóle nie przychodziło mi do głowy jej rozwiązanie.

Arranged w głównej mierze przedstawia nam motyw aranżowanego małżeństwa oraz enemies to lovers.

Ciągła rywalizacja między bohaterami z każdą stroną stawała się coraz bardziej pikantna. Z pozoru niewinne zakłady ,docinki czy sarkazmy kończyły się akcją , którą słuchałam z niemałymi wypiekami na twarzy.

Bardzo podobało mi się również to , w jaki sposób opisane jest ocenianie innych osób przez pryzmat przynależności etnicznej , oraz jak duże znaczenie ma posiadanie pieniędzy. Uwielbiam wątek z matką Darrena i to jak w końcu dociera do niej , że nie każdy miał w życiu tak łatwo.

Bezapelacyjnie Darren staje się moim kolejnym książkowym mężem. Na codzień stanowczy i surowy a dla Sophie ideał mężczyzny ❤️

Z całego serca i czystym sumieniem polecam Wam tą wspaniałą historię , lecz koniecznie rozpocznijcie od "Possessed " bo to tam zaczyna się cała zabawa

Avatar użytkownika - CzarnoCzerwoneCC
CzarnoCzerwoneCC
Przeczytane:2024-07-08, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, Wydawnictwo NieZwykłe,

▪️Tytuł: Arranged. Tom 2
▪️Cykl: Złota Elita
▪️Autor: Agata Polte
▪️Wydawnictwo: NieZwykłe
▪️Premiera: 26.06.2024 r.

Agaty Polte chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych autorek polskich romansów po których książki mamy przyjemność sięgać i tym razem nas nie zawiodła❤️

"Arranged" jest to drugi tom cyklu Złota Elita. Charakteryzując krótko książkę możemy powiedzieć, że jest to znakomity slow burn z kipiącą z powieści niezwykłą chemią oraz pożądaniem 🔥 autorka bez skrupułów wodzi czytelnika za nos stale podsycając jego ciekawość, dodając do fabuły pewne "smaczki" związane z ekskluzywnym klubem Possessed, co nadaje całej książce nieco tajemniczego a przede wszystkim zagadkowego charakteru. Ponadto uważamy, że bardzo fajnym zabiegiem jest tzw. gonienie króliczka czyli budowanie niezwykłego napięcia pomiędzy bohaterami dając nam przedsmak tego co się może wydarzyć, gdy w końcu już do siebie dopadną...😈

Zdecydowanie autorka nie należy do tych, które piszą hurtowo romanse naszpikowane erotyką, które opierają się jedynie na scenach zbliżeń. Choć w jej książkach mamy więcej bądź też mniej przyprawiających o wypieki scen, to nie są one wulgarne, rażąc używanym językiem po oczach, a napisane z prawdziwym smakiem dodatkowo będąc idealnie wplecionymi  w fabułę tak, że jej nie przyćmiewają i czytelnik w dalszym ciągu z pełnym zainteresowaniem śledzi dziejącą się akcję.

Kolejnym wielkim plusem są wykreowani tutaj bohaterowie. Tak, tak, tak i jeszcze raz tak!😍 Oboje mają charakterki przez co uwielbiają się przekomarzać, nieco docinać i pokazywać, że oni też mają coś do powiedzenia w danej sytuacji więc nie będą niczyim popychadłem. Ona kobieta samodzielna i niezwykle zaradna, on lubujący się w damskim towarzystwie mężczyzna, który musi dostać to czego chce. Mają sobie wzajemnie pomóc zawierając umowę i wchodząc w aranżowany związek. Zero komplikacji, czysty układ. Czy zatem coś może pójść nie tak? Zwłaszcza kiedy na drodze staną im różne przeszkody, a do głosu dojdą uczucia, które nie powinny się pojawić…

Podsumowując najnowsza książka Agaty Polte to zdecydowanie historia po którą powinni sięgnąć jedynie pełnoletni czytelnicy, z wciągającą, dobrze opracowaną historią, a także pobudzającymi wyobraźnię scenami oraz pewną dawką tajemnicy. My bawiłyśmy się rewelacyjnie 😁 polecamy! 💜

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-06-26, Przeczytałam,
Stuck with you
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Stuck with you

Utknęli razem w windzie, w bloku i w… związku? Camille Daisy Harford to energiczna i wygadana studentka dziennikarstwa, która uwielbia kontakt z...

Żelazna zabawa
Agata Polte 0
Okładka ksiązki - Żelazna zabawa

Cloe Tossell od zawsze żyła pod kloszem. Była chroniona tak bardzo, że czasami czuła, jakby nie mogła swobodnie oddychać. Teraz, kiedy dorosła, pragnie...

Niewolnica elfów
Justyna Komuda