reklama

Anioły są wokół nas

Książka ukazuje czytelnikowi duchowy aspekt życia. W odpowiednim bowiem momencie ukierunkowujemy naszą uwagę na to, co istnieje w niematerialnej rzeczywistości. Otwieramy się ku prawdzie, zastanawiamy nad celem naszego istnienia.

Poznając siebie jako istotę duchową, mamy możliwość realizowania w pełni swego istnienia. Nie idziemy po omacku, lecz świadomie kroczymy po drodze naszego życia wiedząc, że nie podążamy nią sami. Mamy, bowiem nieustające wsparcie Aniołów i innych Istot Świetlistych w pokonywaniu wszelkich trudności i realizacji różnych zadań wyznaczonych nam w ziemskiej egzystencji.

Czytelnik ma okazję uzyskać szeroką wiedzę duchową o popularnych miejscach, które odwiedziła autorka. Poznać podróże osób do niematerialnej rzeczywistości. Przybliżyć wiedzę o cywilizacji Majów, będącej nośnikiem wysokorozwiniętej technologii duchowej Atlantów.

Do książki dołączona jest płyta z nagraniem jednej piosenki „Anioły są wokół nas”.

Śpiew - Elwira Werecka

Słowa,chórki - Agnieszka Symołon

Muzyka - Agnieszka Symołon,Robert Bielak

Produkcja muzyczna - Robert Bielak

Agencja Artystyczna Start - Off

Informacje dodatkowe o Anioły są wokół nas:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2020-09-28
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-8119-660-4

Tagi: ezoteryka anioły

Kup książkę Anioły są wokół nas

Anioły są wokół nas - opinie o książce

"Anioły są wokół nas" to niewielka objętościowo książka licząca sobie 64 strony wypełniona konkretnymi informacjami podzielonymi na krótkie rozdziały ukazujące duchową stronę życia każdego z nas. Pani Elwira zamieściła przykłady z września 2018 roku pokazujące w jaki sposób anioły udzielały wsparcia zarówno jej bliskim, znajomym i samej autorce. Na kolejnych stronach zabiera nas w podróż do najbardziej popularnych miejsc mocy, opisuje eteryczne siedziby Archaniołów, czakry i portale Ziemi oraz zaginione miasta Majów. Są to krótkie relacje, złożone z najważniejszych informacji na ten temat oraz zwięzłe opisy jej pobytu w niektórych z nich. Autorka potraktowała je bardzo skrótowo a są to tematy niezwykle interesujące, dlatego warto byłoby je rozwinąć nieco szerzej.

Książka na jeden wieczór dodająca otuchy i nadzieję.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/10/658-anioy-sa-wsrod-nas.html#comment-form

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski