Język angielski

Poziom A1-A2

Takiego podręcznika do angielskiego jeszcze nie widziałeś.

Stworzyliśmy coś bardzo nietypowego, a konkretnie materiał, który nauczy Cię ,,dogadać się" po angielsku. Nie każdy ma czas i ochotę wkuwać reguły gramatyczne i listy słówek.

Przez cały tydzień - od poniedziałku do niedzieli - dotrzymasz towarzystwa typowej angielsko-polskiej rodzinie mieszkającej w Wielkiej Brytanii. Poznasz ich życie domowe i zawodowe, a przy okazji szybko opanujesz najczęściej używane w życiu codziennym słowa, zwroty i wyrażenia.

Czy to jest coś szczególnego?

TAK, bo cały materiał książki oparliśmy:

a) na dialogach - czyli uczysz się mówić,

b) na najważniejszych, bo najczęściej używanych codziennych angielskich zwrotach.

Każdy dzień składa się z 40 krótkich dialogów, a do każdego dialogu dopasowane jest ćwiczenie.

Wszystkie rozmowy z książki możesz i powinieneś natychmiast sobie przećwiczyć:

- p- - pisemnie, robiąc ćwiczenia i porównując swoje rozwiązania z kluczem

? - ustnie, słuchając nagrań i powtarzając wszystko za lektorami.

Nagrania mp3 wszystkich dialogów z książki są dostępne GRATIS na stronie internetowej wydawnictwa.

Przekonaj się, że skuteczna komunikacja z sympatycznymi Brytyjczykami jest łatwiejsza, niż myślisz!

Informacje dodatkowe o Angielski od rana do wieczora. Niezbędne i popularne zwroty i wyrażenia. Ćwicz angielski dzień po dniu z rodziną Wilsonów:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2018-10-26
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski od rana do wieczora. Niezbędne i popularne zwroty i wyrażenia. Ćwicz angielski dzień po dniu z rodziną Wilsonów

Angielski od rana do wieczora. Niezbędne i popularne zwroty i wyrażenia. Ćwicz angielski dzień po dniu z rodziną Wilsonów - opinie o książce

Przemysław Wolski0
Okładka ksiązki - Niemiecki od rana do wieczora. Niezbędne i popularne zwroty i wyrażenia. Ćwicz niemiecki dzień po dniu z rodziną Kramerów

Język niemiecki Poziom A1 - A2 Takiego podręcznika do niemieckiego jeszcze nie widziałeś. Stworzyliśmy coś bardzo nietypowego, a konkretnie materiał...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz