Alien vs. Predator; Prometeusz: Ostateczne starcie

Tom 4 cyklu Life and Death

ALIEN vs. PREDATOR - czwarty i ostatni tom z serii Life And Death.

NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ TRÓJKAMI, o czym przekonała się Kapitan Paget i jej pluton. Najpierw musi zmierzyć się z rasą międzyplanetarnych Łowców. Następnie zostaje zaatakowana przez rój ksenomorfów, a na końcu stawia czoło dysponującym prawie boską potęgą inżynierowi. Amunicja i morale są już na wyczerpaniu, a jedyną rzeczą, której mają pod dostatkiem są krew i cele dla pocisków.

Ich ostatnią szansą jest kobieta, która nosi w sobie coś, co może przeważyć szale bitwy na ich korzyść, albo ich zniszczyć.

Ostatni rozdział cyklu ,,Life and Death", stworzonego przez Dana Abnetta oraz Briana Alberta Thiesa rozpoczyna się w tym samym momencie w którym zakończyła się historia przedstawiona w ,,Aliens: Life and Death".

Wydanie zawiera również zwieńczenie historii w rozdziale: PROMETEUSZ: FINAL CONFLICT

Informacje dodatkowe o Alien vs. Predator; Prometeusz: Ostateczne starcie:

Wydawnictwo: Scream Comics
Data wydania: 2018-09-04
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Alien vs. Predator: Life and Death; Prometheus: Life and Death - Final Conflict
Język oryginału: Angielski

Kup książkę Alien vs. Predator; Prometeusz: Ostateczne starcie

Alien vs. Predator; Prometeusz: Ostateczne starcie - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-11-26, Ocena: 4, Przeczytałem,

ALIENS VS. PREDATOR VS. LUDZIE VS. INŻYNIER

Dla wielu seria „Fire and Stone” była najlepszym, co w dziejach komiksowego uniwersum Alienów i Predatorów kiedykolwiek powstało. Nie zgodzę się z tym faktem, wciąż mając w pamięci takie perełki, jak „Aliens: Labirynt”, „Aliens: Aniołowie apokalipsy” czy nawet „Aliens: Zbawienie”. Ale rzeczywiście, komiksy z tego cyklu były naprawdę dobre, wyróżniające się na plus na tle przeważającej większości tego typu dzieł i ich kontynuacja, „Life and Death” trzyma poziom.

Kapitan Paget i jej pluton nie mają się najlepiej. Czekali na ratunek, jednak statek, który miał go im przynieść, zostaje zaatakowany przez Predatorów. Pomoc nie nadejdzie, jedyna nadzieja umarła, jak poradzą sobie żołnierze na niegościnnej planecie? I to na dodatek z kończącymi się zapasami? Oczywiście jakby tego było mało, a powierzchni czają się Alieni, a także Predatorzy. Sytuacja jest niewarta pozazdroszczenia. Tym bardziej, że gdyby udało im się przetrwać spotkanie z krwawiącymi kwasem maszynami do zabijania i rasą uwielbiającą polować na najbardziej niebezpieczne bestie we wszechświecie, czeka na nich jeszcze Inżynier…

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/11/life-and-death-4-alien-vs-predator.html

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung