reklama

9 miesięcy: Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny

Ciąża i narodziny dziecka to wyjątkowy czas dla całej rodziny! Czy wiecie, jak powstaje i jak rozwija się dzidziuś? Kiedy jest wielkości ziarenka ryżu, a kiedy jest duży jak arbuz? Czy maluszek w ogóle coś słyszy i widzi w brzuchu mamy? I kiedy zanika mu ogonek, a kiedy wyrastają pierwsze włosy? Z tej książki dowiecie się, jak rozwija się dziecko w brzuchu mamy od maleńkiego zarodka aż do narodzin i jak zmienia się w każdym miesiącu ciąży. Zobaczycie cud narodzin - jedno z najbardziej fascynujących zjawisk na świecie!

Informacje dodatkowe o 9 miesięcy: Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-04-02
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: 9 months
Tłumaczenie: Zagórska Paulina

Kup książkę 9 miesięcy: Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny

9 miesięcy: Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny - opinie o książce

Okres ciąży, oczekiwanie na nowego członka rodziny to szczególny czas. Nie tylko my musimy się na niego przygotować my dorośli, ale również dzieci, dla których niebawem wszystko się zmieni. Nie czarujmy się, bycie starszym rodzeństwem ma zarówno swoje plusy, jak i minusy. Warto w tym czasie sięgać po książki, które pozwolą wytłumaczyć, jak wygląda rozwój maluszka w brzuszku mamy. Jedną z takich pozycji dziś chciałabym wam pokazać bliżej.

Na jednej stronie książki znajdziemy informacje o maluszku w brzuszku, z drugiej o tym, jak wtedy czuje się mama. Wszystko napisane jest jasno, zrozumiale, a przy tym ciekawie. To zdecydowanie zachęca naszą pociechę do słuchania.

W książce znajdziemy również ciekawostki na ten temat ze świata zwierząt. Pozwalają one poszerzyć dziecku wiedzę. Według mnie to dodatkowy, znaczący plus.

Wizualnie książka jest śliczna. Ilustracje mnie po prostu zachwyciły. Są duże, dokładnie wszystko pokazują, ale na tyle, co może być pokazane dla dziecka.

„9 miesięcy. Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny” to książka, która mnie zachwyciła. Jeśli mamy w domu dziecko\dzieci i spodziewamy się kolejnego, zdecydowanie powinniśmy ją nabyć. Z wielką przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Szczerbata śmierć