"Królowa i konkwistador": Catalina chce się zbliżyć do Pedro.... Co wydarzy się w odcinkach 17 i 18?

Data: 2021-07-22 09:30:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Królowa i konkwistador w ponownie emitowana będzie w segmencie odcinek na dzień, co wynika z rozpoczynania się Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku. Być może po przesunięciu i obecnych problemach i protestach te zostaną skrócone... miejmy nadzieję, że jednak uda się spokojnie przeprowadzić zawody. Niemniej to nie zmienia faktu, że Królowa i konkwistador rozkręca się wraz z kolejnymi epizodami! Co wydarzy się w 17 i 18 odcinku serialu? 

Obrazek w treści "Królowa i konkwistador": Catalina chce się zbliżyć do Pedro.... Co wydarzy się w odcinkach 17 i 18?  [jpg]
  • W 17 odcinku serii ojciec Sancho skonfrontuje się z Pedro,
  • a w 18 epizodzie  Manolo wspiera Sol w ucieczce....
  • Seria Królowa i konkwistador pierwotnie zadebiutować w zeszłym, 2020 roku na Netflixie.
  • Więcej informacji o serialu znajdziecie w tym wpisie.

Królowa i konkwistador to produkcja stworzona przez kolumbijską wytwórnię Caracol Television, na zlecenie amerykańskiej platformy strumieniowej Netflix.

Królowa i konkwistador – opis 17 odcinka 

W 17 odcinku serialu Królowa i konkwistador Juan przygotowuje dom do przybycia Cataliny. Nikt z rodziny nie ma pojęcia kim będzie przyjezdna i dlaczego w ogóle ma się zjawić w mieście. Sol ma nadzieję na ucieczkę do Hiszpanii. 

Wsparciem dla niej jest Manolo, tymczasem ojciec Bartolome ostrzega Catalinę przez konsekwencjami zemsty. Doświadczony mężczyzna obawia się o jej zdrowie oraz siły. Sancho tymczasem naciska na wykreowanie odmniennego i widocznego krzyża.

Czytaj także: "Królowa i konkwistador": Sol chce uciec do Hiszpanii! Co wydarzy się w odcinkach 15, 16 i 17?

Juan wspomina Catalinie o Pedro oraz jego rodzinie, podczas gdy Sol ma już plan i chce do jego realizacji wykorzystać właśnie Juana....

Królowa i konkwistador – gdzie obejrzeć 17 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 17 epizod serialu Królowa i konkwistador? Kolejny odcinek zostanie wyemitowany w czwartek, 22 lipca o godzinie 20:35 w TVP 1.

Czytaj także: Czas zemsty – Gęsta sieć i zakres intryg...

Królowa i konkwistador – opis 18 odcinka 

Co stanie się w 18 odcinku Królowa i konkwistador? Pedro poszukuje brata, który wyruszył do dżungli celem odnalezienia złota Indian. Tymczasem Manolo pomaga Sol w ucieczce, choć w głębi serca uważa, że i tak będzie to porażka.

Catalina chce się zbliżyć do Pedro poprzez jego rodzinę oraz przyjaciół.

Czytaj także: "Iluzja 2" – magicy powracają  

Alonso jest nią zachwycony, zjawia się nawet na przyjęciu w związku z urodzinami Sol. Pedro natomiast jest niezwykle tym zaskoczony!

Królowa i konkwistador – gdzie obejrzeć 18 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 18 odcinek serialu Królowa i konkwistador? Osiemnasty epizod wyemitowany zostanie w piątek, 23 lipca 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Posejdon - Tragiczny wypadek podczas sylwestrowego rejsu 

Królowa i konkwistador – książka 

Serial Królowa i konkwistador bazuje na autorskim scenariuszu, starającym się korzystać ze źródeł historycznych. W związku z tym być może zainteresuje Was komiks utrzymany w takim samym klimacie - Konkwistador tom 1.

Komiks Konkwistador tom 1 kupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy