Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla uczniów rozpoczynających naukę w szkole, którzychcą opanować trudną sztukę czytania i pisania.Dzięki atrakcyjnej formie graficznej sprawdzi sięrównież podczas zajęć wyrównawczych.W książce znajdują się:

opracowanie liter dotyczące spółgłosek ćwiczenia analizy i syntezy wzrokowo-słuchowej słoneczka i suwaki do treningu czytania metodą sylabową karty do kaligraficznych ćwiczeń w pisaniu po śladzie z wykorzystaniem dużej czcionki zabawy edukacyjne, np.: kolorowanki, labirynty oraz rozmaite ćwiczenia grafomotoryczne.

Zebrane w publikacji ćwiczenia są opracowane tak, by każde dziecko mogło odnieść sukces, po prostu - żeby się udało!

Informacje dodatkowe o Żeby się udało. Dodatkowe ćwiczenia w czytaniu i pisaniu dla uczniów klasy 1 i do zajęć wyrównawczych:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-08-06
Kategoria: Pedagogika

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące Edukacja - pierwszy język (ojczysty) - nauka pisania i czytania Edukacja - pierwszy język (ojczysty) - czytanki i proste lektury Edukacja - pierwszy język (ojczysty) - pismo odręczne Edukacja domowa Edukacja - pierwszy język (ojczysty) - doskonalenie umiejętności czytania i pisania Przedszkola Pedagogika Pierwsze lata życia - początki nauczania Educational: Child care / Child development Nauczanie przedszkolne Dzieci od ok. 4 lat

Kup książkę Żeby się udało. Dodatkowe ćwiczenia w czytaniu i pisaniu dla uczniów klasy 1 i do zajęć wyrównawczych

Małgorzata Podleśna0
Okładka ksiązki - Elementarz do nauki czytania dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Dwuznaki, spółgłoski miękkie, ćwiczenia utrwalające

Ćwiczenia zawarte w elementarzu mają na celu pomoc uczniom w opanowaniu: - rozpoznawania dwuznaków, spółgłosek miękkich oraz trójznaku dzi i spółgłoski...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz