reklama

Zaradzić konfliktom

"Pozbądź się gniewu i naucz się panować nad własnym życiem.Konflikt zniekształca związki międzyludzkie bez względu na to, czy przybiera formę międzynarodowych sporów między krajami, czy złośliwości między przyjaciółmi, kolegami z pracy lub członkami rodziny. Konfliktowe sytuacje często wymykają się nam spod kontroli, a skutki tego mogą być tragiczne ? co doskonale obrazują zamieszki wśród młodzieży po zajęciach szkolnych czy nawet konflikty na drogach. Okazuje się jednak, że nie jesteśmy całkiem bezradni, jeśli chcemy powstrzymać falę gniewu. Często u jej źródeł leży brak poczucia własnej wartości. Wszystkie kłótnie można załagodzić, jeśli rozumie się, jak i dlaczego powstają konflikty. Takie właśnie jest przesłanie autorki książki. Znajdziemy tu wiele ćwiczeń doskonalących, szczegółowych opisów przypadków oraz praktycznych sugestii pomagających rozwiązywać problemy. Łatwa w lekturze, książka reprezentuje oryginalne i błyskotliwe podejście do kwestii rozwiązywania codziennych sporów, zarówno w domu, jak i w pracy, wśród znajomych i z obcymi, a co najważniejsze uczy skutecznych strategii zapobiegania konfliktom.WENDY GRANT jest członkinią Brytyjskiego Stowarzyszenia Doradców, Hipnoterapeutów i Psychoterapeutów. Ma cieszącą się powodzeniem prywatną praktykę jako konsultantka hipnoterapii. Prowadzi wykłady i seminaria dla szkół wyższych i przedsiębiorstw, w tym dla Brytyjskiego Stowarzyszenia Kobiet Przedsiębiorców."

Informacje dodatkowe o Zaradzić konfliktom:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Zaradzić konfliktom

Zaradzić konfliktom - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski