Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum

Nauka jest super!

Ludzie są różni — jedni z nas lubią matematykę, inni język polski, a niektórzy wolą zajęcia techniczne lub WF. Wiedzę i umiejętności z tych przedmiotów, które lubimy bardziej, łatwiej nam przyswoić. Z innymi przedmiotami czasem bywa trudniej. Nic się nie martw, razem coś na to poradzimy.

Z tym zeszytem ćwiczeń nauczysz się tych rzeczy, które nie są dla Ciebie tak łatwe, jak inne. Przy pomocy pióra, ołówka i kredek będziesz ćwiczyć pamięć i umiejętność rysowania, a także rozwiążesz wiele ciekawych zagadek słownych i matematycznych. Własnoręcznie zaprojektujesz dyplom i zaproszenia na swoje urodziny!
Taka nauka to sama przyjemność.

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, jakie uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Informacje dodatkowe o Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum:

Kup książkę Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum - opinie o książce

Informatyka Europejczyka. Program nauczania informatyki w gimnazjum
Jolanta Pańczyk0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Program nauczania informatyki w gimnazjum

"Informatyka Europejczyka" to zestaw edukacyjny przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych. Zawiera on w sobie doświadczenie...

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3
Jolanta Pańczyk0
Okładka ksiązki - Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3

Nauka jest super!  Ludzie są różni — jedni grubsi, inni chudsi, jedni bardzo wysocy, inni bardzo niscy. Jedni wolą pisać, inni czytać...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung