Wkurza was hałas w mojej głowie? Rockowe wspomnienia

Steven Tyler jest jednym z gigantów amerykańskiego świata muzyki.

-- Paul McCartney

Spoiwem całości jest radocha podszyta niespożytą energią.

,,New York Times Book Review"

Na zmianę przezabawna, zaskakująco (przynajmniej dla niektórych) spójna, przejmująca i wulgarna - ta lektura chwyta za serce. Nie sposób się oderwać. Łatwiej byłoby zignorować Tylera z pierwszego rzędu na koncercie Aerosmith.

-- ,,Buffalo News"

Tyler niczego w swoim życiu nie żałuje, co stanowi o uroku książki. Fani muzyki będą się delektować wspomnieniami nowojorskich perypetii Tylera z czasów klubów takich jak The Scene i Max's Kansas City.

-- ,,Daily News" (New York)

Steven Tyler jest ikoną największego zespołu rockowego Ameryki - Aerosmith. Tego kompozytora, autora tekstów i wokalistę uznaje się za jednego z najbardziej charakterystycznych i żywiołowych frontmanów rocka. Magazyn ,,Rolling Stone" nazwał go jednym z najlepszych wokalistów wszech czasów. Na całym świecie rozeszło się ponad sto milionów płyt Aerosmith. Zespół zdobył wiele prestiżowych wyróżnień i trafił do muzeum Rock and Roll Hall of Fame.

Ta autobiografia to historia spisana w zwariowanej tonacji. Jest szybko, dosadnie i chaotycznie. Pod koniec lat sześćdziesiątych pięciu muzyków podjęło decyzję o wyjeździe do Bostonu, gdzie razem zamieszkali i założyli zespół Aerosmith. Tyler przez czterdzieści lat prowadzi Aerosmith przez tornado przygód: mamy więc dupofanki, dilerów, niezliczone pobyty na odwyku, rozpady zespołu, jego reaktywacje, przypadłość zwaną Syndromem Frontmana i serię płyt.  Sprawdź, co kryje się w głowie Stevena Tylera.

Informacje dodatkowe o Wkurza was hałas w mojej głowie? Rockowe wspomnienia:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-10-23
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Wkurza was hałas w mojej głowie? Rockowe wspomnienia

Wkurza was hałas w mojej głowie? Rockowe wspomnienia - opinie o książce

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2013-11-07, Ocena: 5, Przeczytałam,
bardzo fajnie się czyta, polecam na długie wieczory, można bardzo szybko przenieśc się w "ciekawsze" czasy z niedalekiej przeszłości i pooglądać świat z innej perspektywy... polecam!!! bardzo obrazowe i wciągające historie:) cudnie się czyta:)
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski