W oczekiwaniu na dziecko NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE, ZMIENIONE, POSZERZONE WYDANIE!

Ponad 19 milionów sprzedanych egzemplarzy!

Najlepszy poradnik dla przyszłych matek i ojców. Tej książce ufają miliony rodziców na całym świecie.

Wydanie uaktualnione o najnowsze wyniki badań.

To wydanie W oczekiwaniu na dziecko jest całkowicie nowym, poszerzonym i unowocześnionym opracowaniem najsłynniejszego poradnika dla rodziców. Przyszli rodzice i opiekunowie znajdą tu wyczerpujące, oparte na najnowszych badaniach naukowych informacje na temat przebiegu ciąży i porodu, badań prenatalnych, diety ciążowej oraz wszystkich innych aspektów przyszłego macierzyństwa i ojcostwa. W tym wydaniu autorka poświęciła sporo uwagi problemom, które są ważne dla nowoczesnych rodziców w zmieniającym się szybko świecie, m.in. badaniom prenatalnym, aktywności fizycznej, pracy oraz podróżom w ciąży. Niepodważalnym atutem książki jest otwartość na nowoczesny model rodziny i zrozumienie dla różnorodnych stylów życia - wszyscy, niezależnie od preferencji, wyznania czy konfiguracji rodzinnej znajdą tu fachowe i rzetelne informacje.

Ten bestsellerowy poradnik to absolutne must have wszystkich przyszłych rodziców - książka pełna, praktycznych porad, łatwych wskazówek oraz mnóstwa słów otuchy!

Informacje dodatkowe o W oczekiwaniu na dziecko NOWE WYDANIE:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2020-04-28
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: What to Expect When You

Kup książkę W oczekiwaniu na dziecko NOWE WYDANIE

W oczekiwaniu na dziecko NOWE WYDANIE - opinie o książce

Doskonały podręcznik dla przyszłych Rodziców :) Znalazłam w nim odpowiedzi na większość pytań, jakie mi się nasunęły, jak i wiele innych, które w ogóle nie przyszłyby mi do głowy. Mając przy okazji możliwość skonfrontowania treści książki z rzeczywistością, mogę z czystym sumieniem polecić tą pozycję :)
Fajna pozycja dla przyszłych rodziców
Avatar użytkownika - riviera24
riviera24
Przeczytane:2019-10-22, Ocena: 5, Przeczytałam,

Bardzo dobrze napisany poradnik dla każdej przyszłej mamy. Mnóstwo porad i wskazówek. Minusem są odnośniki do Stanów Zjednoczonych, które nie zawsze mają pokrycie w polskich realiach. Choć tłumacze bardzo starali się uzupełniać dane o nasz rodzimy grunt.

Avatar użytkownika - asienka
asienka
Przeczytane:2018-12-21, Ocena: 6, Przeczytałam,

Super pozycja dla kobiet spodziewających się pierwszego dziecka. Bardzo duża pomoc przeprowadzająca kobietę miesiąc po miesiącu przez ciążę. Wszystko jasno opisane. POLECAM !

Avatar użytkownika - justynawm
justynawm
Przeczytane:2018-08-04, Ocena: 5, Przeczytałam,

Czytając „W oczekiwaniu na dziecko”  z tygodniowym wyprzedzeniem wiedziałem jak będzie rozwijać się moje dziecko i jakich zmian i symptomów ze strony swojego organizmu się spodziewać. Zdobyłam wiedzę teoretyczną o odżywianiu się, porodzie i karmieniu piersią. W tym opasłym tomie znalazłam odpowiedź na każde z nurtujących mnie pytań i to podane z pewnym lekkim dowcipem. Bardzo mnie to uspokoiło. Poczuła się „przeszkolona" z ciąży i porodu, co dodało mi pewności siebie. Moje myśli były bardziej optymistyczne i czerpałam więcej radości ze swojego stanu błogosławionego.

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2018-01-25, Ocena: 5, Przeczytałam,

Bardzo pomocna książka szczególnie dla kobiet oczkujących swojego pierwszego dziecka.
Szczegółowo opisana, krok po kroku wprowadza nas w świat ciąży, porodu i pierwszych miesięcy życia maleństwa.
Informacje w niej zawarte są napisane przez lekarzy a także przez lekarzy tłumaczona.
Oprócz wspaniałej pani Eisenberg współautorkami są również Heidi E. Murkoff oraz Sandee E. Hathway.
Autorki powoli wprowadzają nas w świat ciąży, hormonów, zmian jakie zachodzą w ciele ciężarnej. Po kolei opisują trymestry i typowe dla nich momenty.
Wspierają radą i dobrym słowem.
Obrazowo opisane są również fazy porodu i dokładnie wytłumaczone jak rozpoznać, że się on rozpoczął a nie mamy do czynienia z fałszywym alarmem.
Książka pozwala przynajmniej częściowo mentalnie przygotować się do tego czym jest największy wysiłek fizyczny dla kobiety i jak to tak na prawdę wygląda w rzeczywistości.
Znajdują się tu także najczęstsze pytania do lekarzy położników po porodzie odnośnie karmienia, zmian jakie zaszły po urodzeniu dziecka.
Każdy rozdział jest cierpliwie przedstawiony, opisany i wytłumaczony i mogę powiedzieć z czystym sercem, że jest to zrobione niezwykle rzetelnie.
Polecam na prezent dla przyszłych rodziców, zarówno dla mam jak i dla ojców, tym bardziej, że dla przyszłych tatusiów też są cenne rady.

Avatar użytkownika - runner_book
runner_book