VATowska gra. Przerwane milczenie

Historia o miłości, której nie można kupić. O kobiecie, która dla swojego ukochanego poświęci wiele, zrobi prawie wszystko, o kobiecie, która przez miłość poznaje zupełnie inny świat - świat przestępstw nie tylko gospodarczych, świat siły i świat w którym jak Cię widzą tak Cię szanują.

Opowieść Ani oparta jest na faktach, zeznaniach oraz ogromnych emocjach. Zawiera jednak również wiele elementów fikcyjnych albo celowo zmienionych, żeby autorka była bezpieczna.

Pierwsza część książki opowiada o niesamowitej manipulacji Krzysztofa w stosunku do autorki i o wielkiej miłości. W skrócie przedstawiony jest też schemat karuzeli Vat.

Autorka opowiada o sytuacjach w których znajduje broń, narkotyki czy jest zastraszana (nawet gdy jest w ciąży) mimo to trwa przy Krzysztofie, przy wszystkich zatrzymaniach i groźbach z różnych stron.

Informacje dodatkowe o VATowska gra. Przerwane milczenie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-07-13
Kategoria: Rozrywka, humor

Kup książkę VATowska gra. Przerwane milczenie

VATowska gra. Przerwane milczenie - opinie o książce

„Jeszcze nikt mi, w moim życiu, nie stworzył takiej emocjonalnej huśtawki w tak krótkim czasie”

Gdyby dało się cofnąć czas, Ania z pewnością nie chciałaby poznać Krzysztofa. Osaczył ją, omotał i rozkochał w sobie, jednocześnie oszukując, raniąc słowami, a nawet krzywdząc fizycznie.
Jego szemrane interesy, żądza pieniądza, napędzana adrenaliną, ciągła huśtawka nastrojów i zachowań, odpychały, ale też w jakiś sposób przyciągały Anię.
Ale miłość przecież nie wybiera.
Ale miłość przecież zniesie wszystko.
Ale miłość przecież wybacza.
Tak właśnie było w tym przypadku.
Multum mentalnego bólu, kłamstw, a jednocześnie uczucia, których nie da się wytłumaczyć.
Gangster, oszust, zdrajca, nałogiwiec, kochający duże i łatwe pieniądze, luksus, drogie zabawki, ale też alkohol, kokainę i dziwki. Ania musiała znieść na prawdę wiele, oprócz ciągłego strachu, emocjonalnego rollercoaster’a, to też ten największy, który może spotkać kobietę.
Jednak jej silny charakter, bezpardonowość w działaniach, ale przede wszystkim miłość do ukochanego, pozwoliła radzić sobie w tym życiu, którego ona sama nie wybrała, a została brutalnie wciągnięta.
To nie jest pusta lalka, którą kręci cokolwiek związanego z gangsterskim światem, to zakochana kobieta, której miłość stara się „naprawić” człowieka, który prawdopodobnie, sam nie chce i nie ma zamiaru się naprawić.
W książce „Vatowska Gra. Przerwane milczenie” @annab_slezak @wydawnictwo_dewroj przeczytacie o kobiecie, która wpadła w sidła miłości, z których parę lat nie mogła się uwolnić, i które po drodze wielokrotnie ją raniły i przez bycie w których, czasem nieziemsko cierpiała, będąc oddaną, wierną i zdeterminowaną kobietą. I chociaż bywały, też wspaniałe chwile, to były one niewspółmierne z tymi najgorszymi.

Ja osobiście lubię książki o tej tematyce, a tym bardziej takie dziejące się na naszym rodzimym podwórku, nie mniej jednak, gdybym była na miejscu naszej bohaterki, to mimo wszystko, szybciej wywinęłabym się z tego „trudnego” układu, który prawdopodobnie, tylko dla jednej ze stron był prawdziwym i szczerym uczuciem.

Gorąco polecam, bo to co przeżyjecie czytając tą książkę, na pewno dostarczy Wam wiele emocji i wrażeń.

Dziękuję Aniu, za możliwość zrecenzowania Twojego debiutu i teraz z chęcią poznałabym dalsze losy bohaterki ❤

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski