Uratować Sprite'a

Jedna z najpiękniejszych książek o naszych czworonożnych przyjaciołach, jakie kiedykolwiek napisano. Mark Levin jest słynnym amerykańskim dziennikarzem radiowym, autorem bestsellerowych książek o amerykańskiej polityce. Było więc wielkim zaskoczeniem, że wydał książkę na temat tak odległy o swych zwykłych zainteresowań, i jeszcze większą niespodzianką, gdy książka zawędrowała na pierwsze miejsca amerykańskich list bestsellerów. Książka jest niezwykłą opowieścią o należących do autora psach, o zabawnych wydarzeniach z nimi związanych, a wreszcie - w poruszający sposób opisanej walce jednego z nich ze śmiertelną chorobą. Opowieść Marka Levina jest jednym z najwspanialszych hołdów, jakie ludzkość oddała swoim największym przyjaciołom, towarzyszącym nam z niezachwianą wiernością od zarania dziejów. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto kocha psy. Książka Na ratunek Sprite'owi weszła do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się książek według dziennika New York Times . W największej na świecie księgarni internetowej amazon.com przez kilka tygodni była najlepiej sprzedającą się książką, i przez kilka miesięcy pozostawała w pierwszej dziesiątce, zaliczając się do największych bestsellerów roku 2007 w Stanach Zjednoczonych. Tłumaczona jest obecnie na kilkanaście języków, w tym na język polski.

Informacje dodatkowe o Uratować Sprite'a:

Wydawnictwo: Esprit