Twoje podejście do pieniędzy. Czy zachowujesz się tak, jak wszyscy inni?

Sprawdź, czy Twój stosunek do pieniędzy jest taki, jak większości ludzi * Oszczędzasz pieniądze czy szastasz nimi? * Co zrobiłbyś dla pieniędzy? * Lubisz płacić podatki?Pieniądze... To słowo powoduje, że krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach. A jednocześnie wielu ludzi uparcie twierdzi, że pieniądze nie są dla nich najważniejsze. Jak wytłumaczyć ten paradoks? Co sprawia, że pieniądze stały się narkotykiem, a opowieści o tych, którym udało się je zgromadzić -- bibliami dla tysięcy czytelników? Czy naprawdę są aż tak ważne, czy też po prostu ich wszechobecność powoduje, że nieświadomie stajemy się niewolnikami mamony? Jakie jest nasze podejście do nich? Są środkiem, celem, a może kolejnym złotym cielcem?W książce "Twoje podejście do pieniędzy. Czy zachowujesz się tak, jak wszyscy inni?" znajdziesz próbę odpowiedzi na te pytania. Autorka, opierając się na ankietach i badaniach statystycznych, opisuje najskrzętniej skrywane ludzkie żądze, szalone nawyki i nie odkryte dotąd tajemnice pieniądza. Czytając ją, dowiesz się, jak ludzie wydają i oszczędzają pieniądze, co by zrobili, gdyby mieli ogromne ich ilości, i co tak naprawdę znaczą one w ich życiu. Przekonasz się, czy Twoje podejście do pieniędzy jest normalne, czy też od tej normy odbiega. * Co robimy z drobniakami? * Czy naprawdę warto się ubezpieczać? * Zakupoholizm * Jak oszczędzamy pieniądze? * Co możemy zrobić dla pieniędzy? * Napiwki -- dawać czy nie? * Mniejsze i większe szaleństwa finansoweDo czego byś się posunął, gdyby zaproponowano Ci odpowiednią zapłatę?

Informacje dodatkowe o Twoje podejście do pieniędzy. Czy zachowujesz się tak, jak wszyscy inni?:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0106-6

Kup książkę Twoje podejście do pieniędzy. Czy zachowujesz się tak, jak wszyscy inni?

Twoje podejście do pieniędzy. Czy zachowujesz się tak, jak wszyscy inni? - opinie o książce

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka