Trzyskładnikowe wypieki

a książka sprawi, że przygotowywanie smakołyków okaże się łatwiejsze, niż kiedykolwiek mogło Ci się wydawać! Znajdziesz w niej ponad 100 zdumiewająco prostych przepisów na przepyszne ciasta, ciasteczka, bułeczki i chleby, desery, słone przekąski i łatwe lody.

Gwarantujące mnóstwo frajdy i doznań smakowych pyszności przygotujesz dzięki Trzyskładnikowym wypiekom nawet w ostatniej chwili przed przyjęciem! Kiedy poznasz moc tej książki, nie przestaniesz z niej korzystać!

Informacje dodatkowe o Trzyskładnikowe wypieki:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2018-06-20
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Trzyskładnikowe wypieki

Trzyskładnikowe wypieki - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaaniaa
zaczytanaaniaa
Przeczytane:2018-06-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Brak czasu to przypadłość wielu osób. Nieustannie brakuje nam wolnych chwili i chętnie poszerzylibyśmy naszą dobę. Autorka "Trzyskładnikowych wypieków" postanowiła wyjść naprzeciwko i podzielić się z nami przepisami.

Każdy z przepisów zawartych w książce składa się tylko z trzech składników. Wystarczy zaopatrzyć się w mąkę samorosnącą, aby wyczarować pyszne ciasto, czy udać się po lody, aby zrobić nietypowy chlebek. Piękna i chęci do kucharzenia dodają zdjęcia zamieszczone w poradniku. Nie ukrywajmy, że jeżeli coś apetycznie wygląda, to mimo, iż mamy pełne brzuszki, chętnie wyciągamy po to ręce.

Bardzo podoba mi się idea tej książki. Rozwiązania w niej zastosowane idealnie spełniają się w moim życiu. Jeżeli tak jak ja, nie macie miejsca, aby szykować wytworne dania, a chcecie zjeść coś innego, to ta pozycja będzie dla Was idealna. Na koniec warto wspomnieć, że przepisy nie zawierają składników za milion monet, jak zdarza się w przypadku tego typu pozycji, tylko są to ogólnie dostępne produkty. Tanio, szybko, łatwo!

Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2018-06-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2018,

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
O tym na moim blogu. Zapraszam ^_^

Premiera książki: 20.06.2018