Naucz się wykorzystywać i modyfikować światło mieszane, aby tworzyć naturalnie wyglądające zdjęcia.

W ostatnich latach fotografia ślubna i portretowa stają się coraz bardziej naturalne i spontaniczne. W rezultacie cały świat stanowi studio, zdjęcia wykonuje się wszędzie w opuszczonych budynkach, na plażach i oświetlonych rzędami latarni ulicach. Rozmaitość oświetlenia spotykana w tych miejscach stwarza wiele okazji, ale też rodzi problemy.

Z tej książki można się nauczyć, jak zapanować nad każdą taką sytuacją i jak wykonywać wspaniałe zdjęcia.

- Zrozumienie natury światła i jego znaczenia w fotografii ślubnej i portretowej

- Rozpraszanie i modelowanie światła słonecznego oraz światła padającego z okna w celu otrzymania elegancko oświetlonych portretów

- Uzupełnianie światła zastanego światłem lampy błyskowej, użytym jako źródło światła głównego lub wypełniającego

- Stosowanie światła zastanego jako światła wypełniającego z lampami błyskowymi, mocowanymi na aparacie lub studyjnymi

Informacje dodatkowe o Światło mieszane w praktyce. Profesjonalne techniki w fotografii ślubnej i portretowej:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2011-08-20
Kategoria: Fotografia

Kup książkę Światło mieszane w praktyce. Profesjonalne techniki w fotografii ślubnej i portretowej

Fotografia ślubna w praktyce
Bill Hurter0
Okładka ksiązki - Fotografia ślubna w praktyce

W książce znajdziesz wiele pomysłów, które pozwolą nadać twoim zdjęciom większą siłę wyrazu oraz sprawią, że będziesz fotografował sprawniej...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska