Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Studium systemu

Przedmiotem studium są: całość Strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SZZL) w dowolnych systemach z udziałem ludzi, zwłaszcza w przedsiębiorstwach; najwyższy poziom struktury wewnętrznej SZZL; jego rola w otoczeniu. Książka jest próbą syntezy wiedzy o kształtowaniu SZZL na poziomie między zarządzaniem politycznym a taktycznym i operacyjnym. Twierdzenia zawarte w publikacji są dedykowane wszystkim zainteresowanym specjalistom branżowym, w tym naukowcom i studentom. Szerzej pojęte nauki o zarządzaniu i nauki o ekonomii odkryją tu istotne wskazania teoretyczne i metodologiczne. Nie zawiodą się też wybitni praktycy społeczno-gospodarczy - przedsiębiorcy, główni przywódcy i liderzy oraz sztabowcy najwyższych szczebli - znajdując odniesienia dla rozwiązywania swoich szczególnie złożonych problemów.

,,Książkę tę z pewnością wyróżnia na tle innych publikacji o tej problematyce prymat >> refleksyjno-filozoficzno-doktrynalnych > utylitarno-narzędziową

Informacje dodatkowe o Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Studium systemu:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2017-12-14