Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna

Zostań gwiazdą sprzedaży! Wykorzystaj mocne strony kobiety! Zyskaj nowych, wiernych klientów! Zacieśniaj relacje z dotychczasowymi kontrahentami! Osiągnij spektakularny biznesowy i finansowy sukces! Czasem możemy odnieść wrażenie, że świat sprzedaży jest rządzony przez mężczyzn. Oczywiście powoli się to zmienia, ale wciąż panuje przekonanie, że kobieta gorzej sobie radzi w tej branży. Autorka książki Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna przekonuje, że wcale tak nie jest. Wystarczy tylko drobne wsparcie i kilka wskazówek, aby kobiety mogły stać się gwiazdami sprzedaży radzącymi sobie lepiej od mężczyzn. Przede wszystkim należy zacząć od zmiany nastawienia do siebie i swojej pracy i dodać do tego dwa podstawowe składniki: entuzjazm i zaangażowanie. Warto pamiętać, że jako kobiety dysponujemy całym wachlarzem możliwości, które pozwolą nam budować silne relacje z kontrahentami. Skorzystajmy z nich, wykorzystajmy naszą kobiecą intuicję oraz empatię. Zbudujmy własną, unikalną strategię, inspirując się taktyką mężczyzn, ale tworząc swój własny, niepowtarzalny styl prowadzenia biznesu. W sprzedaży jedną z najważniejszych cech jest skuteczność. Czy można taką skuteczność w sobie wyćwiczyć? Czy można stać się sprzedawcą idealnym? Tak! W poszczególnych rozdziałach książki przedstawione zostały konkretne techniki, które pomogą zainteresować kupującego i przede wszystkim zachęcić go do zakupu naszych produktów. Anna Swat podkreśla, że proces sprzedaży jest grą, których reguł można się nauczyć. Dzięki tej lekturze każda Czytelniczka odkryje swój potencjał sprzedażowy i dowie się jak najlepiej go wykorzystać.

Informacje dodatkowe o Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna:

Wydawnictwo: Funky Books
Data wydania: 2015-04-08
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7489-613-9
Język oryginału: Polski

Kup książkę Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna

Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna - opinie o książce

Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2017-01-16, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki (2017),
Bez szaleństwa i efektu WOW. Niemniej jednak lubię czytać różnego rodzaju poradniki-zawsze to jednak rozwojowe i tak jak tutaj potrafię coś tam dla siebie znaleźć często w ujęciu ogólnym-w życiu codziennym i relacjach międzyludzkich ze wszystkimi, a nie tylko "potencjalnymi klientami".
Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung