Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny

Jak się ubrać na ślub przyjaciela, jak na rozmowę kwalifikacyjną?

Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót?

Co to jest brustasza, grenadyna, cordovan i poszetka?

I dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny?

Elegancja to nie podążanie za trendami. To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory, umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, a także stosowanie kilku prostych zasad.

Rzeczowo o modzie męskiej to kompleksowy, przystępnie napisany przewodnik. Zawiera praktyczne porady i wskazówki, a także liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli. Przeznaczony jest dla panów bez względu na wiek i preferowany styl.

Wydanie drugie uzupełnione zostało o najważniejsze trendy z ostatnich lat, zawiera kilkadziesiąt nowych fotografii oraz dodatkowy rozdział z najczęstszymi pytaniami dotyczącymi mody męskiej.

Fragment książki - Rzeczowo o modzie męskiej.

issuu.com/wydawnictwosqn/docs/rzeczowo_o_modzie_ii_wyd_issuu

Informacje dodatkowe o Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2017-12-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny

Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny - opinie o książce

Avatar użytkownika - Everyfree00
Everyfree00
Przeczytane:2019-03-11,

Wreszcie jakaś książka dla modnych mężczyzn ale i nie tylko, dziewczyny nie oszukujmy się przecież to nasz głos jest ostateczny w wyborze ubrań dla naszego mężczyzny.
Książka jest bardzo dobrze napisana, każdy element ubioru osobno jak nosić dobrze jak nosi się źle z jakiego materiału najlepiej wybrać, jak łączyć kolory, jak dobrać do kształtu swojej twarzy jest tu dosłownie wszystko czego do szczęścia potrzebuje modny mężczyzna. Na początku oczywiście musimy poznać siebie, jaki styl i kolorystykę lubimy najbardziej, potem poznajemy ubrania, wszystkie wzory i fasony, dzięki grafice możemy nawet sobie wyobrazić jak będą wyglądały na ciele od garniturów po buty wraz ze wszystkimi dodatkami. Oprócz jak i co nosić możemy się dowiedzieć gdzie kupować i jak przechowywać i pielęgnować a jest to bardzo ważne ponieważ nie każdy materiał można prać w pralce lub z dodatkiem nie odpowiedniego proszku.
Chociaż nigdy nie zagłębiałam się aż tak w mode męską bo nie interesowało mnie to za bardzo tak książkę przejrzałam całą i wyłapałam ciekawe momenty do których będę wracać i testować na moim mężu przy najbliższych zakupach. Jestem ciekawa czy prawidłowe dobranie koszuli i krawatu na prawdę aż tyle zmienia w postrzeganiu człowieka, elegancki strój na pewno potrzebny jest na rozmowie kwalifikacyjnej, może dzięki innym kolorze koszuli lub innym krawacie to właśnie my otrzymamy te prace.
Polecam ten cudowny poradnik każdemu mężczyźnie nawet temu który nie lubi się stroić, nawet jedna zmiana ubrania na pewno wpłynie pozytywnie na Wasz wizerunek.

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski