Przyjaźń. Przewodnik dla kobiet, jak budować i pielęgnować piękne przyjaźnie

W czasach przypadkowych znajomości i płytkich relacji odważ się na głęboką i szczerą kobiecą przyjaźń!
Autorki tej książki, oddane sobie przyjaciółki, chcą pokazać kobiecą przyjaźń w zupełnie nowym świetle. Opierając się na doświadczeniu swej długoletniej znajomości, a także na wspaniałych, często nieznanych przykładach przyjaźni świętych kobiet, które nawzajem wspierały się na drodze ku prawdziwie szczęśliwemu życiu, zachęcają każdą z nas do budowania szczerych i niezawodnych kobiecych relacji. Ich rady są konkretne, sprawdzone, uniwersalne i bardzo proste, dlatego wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, wykształcenia czy sytuacji rodzinnej mogą z nich od razu skorzystać i z ich pomocą zbudować i pielęgnować wspaniałe kobiece przyjaźnie.
Zacieśnij więzi z gronem zaufanych i oddanych kobiet, by:
• wspierać się w najtrudniejszych chwilach życia,
• korzystać z bogactwa ich doświadczeń małżeńskich i macierzyńskich,
• nawzajem nieść sobie pomoc w codziennych obowiązkach,
• we wspólnych spotkaniach znaleźć przestrzeń na chwilę wytchnienia,
• razem rozwijać swoje talenty i pasje,
• pogłębiać swoją duchowość poprzez wspólną modlitwę i wzajemne umacnianie się w wierze,
• dać dzieciom świadectwo bezinteresownej, wiernej i oddanej miłości bliźniego.
Michele Faehnle – żona Matthew, mama czwórki dzieci, dla których zrezygnowała z pracy w zawodzie położnej.
Emily Jaminet – żona Johna, mama siedmiorga dzieci, z wykształcenia psycholog i pracownik socjalny.
Wychowanie i nauczanie swoich dzieci łączą ze służbą na rzecz kobiecych wspólnot katolickich
w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczki i prelegentki licznych konferencji dla kobiet. Autorki książki Divine Mercy for Moms (Boże miłosierdzie dla matek) oraz strony CatholicMom.com. Mieszkają w Columbus w stanie Ohio.

Informacje dodatkowe o Przyjaźń. Przewodnik dla kobiet, jak budować i pielęgnować piękne przyjaźnie:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: The Friendship Project. The Catholic Woment' s Guide to Making and Keeping Fabulous, Faith-Filled Freinds

Tagi: religia poradnik przyjaźń przyjaciółka wiara katoliczka katolicyzm

Kup książkę Przyjaźń. Przewodnik dla kobiet, jak budować i pielęgnować piękne przyjaźnie

Przyjaźń. Przewodnik dla kobiet, jak budować i pielęgnować piękne przyjaźnie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Teresagroszka
Teresagroszka
Przeczytane:2020-02-17, Ocena: 2, Przeczytałem, 12 książek 2020,

Ciężko mi było ją czytać. Kompletnie nie przypadła mi do gustu.

Świetna książka. Napisana prostym językiem, szczerze bez obłudy. Bardzo wiele dała mi jej lektura. Wiele też się nauczyłem o przyjaźni i sobie.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski