Przetrwać Belize. Opowieść GROM-owca o morderczym treningu w dżungli

Prawdziwa opowieść GROM-owca o sztuce przetrwania w dżungli – środowisku, gdzie człowiek ma najmniejsze szanse na przeżycie.

Na tych stronach znajdziecie krew, pot i humor. Poczujecie niesamowite zmęczenie i niewiarygodną satysfakcję, jakich można doznać tylko wtedy, gdy w zielonym piekle uda się wyciąć maczetą drogę dla siebie i swojego oddziału.

Jako operator GROM-u Naval brał udział w wielu misjach. Kiedy nocami patrolował ulice Bagdadu, bezustannie czyhało na niego niebezpieczeństwo. Jednak nawet te doświadczenia nie mogły go przygotować na to, co zobaczył w położonym na krańcu świata Belize.

Południowoamerykańska dżungla to miejsce, gdzie dla człowieka niebezpieczne jest niemal wszystko – jadowite węże i pająki, boleśnie kłujące rośliny i błoto, które może pochłonąć każdego.

Tylko ta książka zabierze was w podróż w miejsce, z którego trudno jest wrócić żywym.

Oprowadzi po nim człowiek, który poznał sekrety sztuki przetrwania w ekstremalnych warunkach. Podzieli się też praktycznymi radami, jak... dać sobie radę w każdej sytuacji. Mało tego, Naval zainspiruje was, żeby ruszyć się z kanapy i stanąć do walki z własnymi słabościami.

Informacje dodatkowe o Przetrwać Belize. Opowieść GROM-owca o morderczym treningu w dżungli:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2013-10-10
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-240-2446-9

Kup książkę Przetrwać Belize. Opowieść GROM-owca o morderczym treningu w dżungli

Przetrwać Belize. Opowieść GROM-owca o morderczym treningu w dżungli - opinie o książce

Avatar użytkownika - silwana
silwana
Przeczytane:2017-02-12, Ocena: 4, Przeczytałam, 100 książek - 2017,
Ogólnie książka dobra. Wkurzające były częste powtórzenia.
Avatar użytkownika - TakiGosc
TakiGosc
Przeczytane:2013-10-21, Ocena: 5, Przeczytałem,
„Przetrwać Belize” to dziennik Navala ze szkolenia, które odbył w czasie służby w GROM-ie. Nie każdy żołnierz może liczyć na tego rodzaju treningi, a książka Navala pokazuje z czym wiąże się praca w tak elitarnej jednostce jak GROM. Książka jest wypełniona opisami wymagających ćwiczeń, zmagania się z własnymi słabościami i radzenia sobie z naturalnymi przeszkodami i utrudnieniami, np. w postaci insektów, węży czy małp.
Avatar użytkownika - Wolf_i_ksiazka
Wolf_i_ksiazka
Przeczytane:2022-11-11, Ocena: 6, Przeczytałem,
Ekstremalny Poradnik Przetrwania
Naval0
Okładka ksiązki - Ekstremalny Poradnik Przetrwania

Nasza cywilizacja wie wszystko na temat okrucieństwa, jakie kryje się pod słowem ,,wojna", a jednak żyjemy w złudnej bańce bezpieczeństwa, traktując ją...

Afganistan na kołach
Naval0
Okładka ksiązki - Afganistan na kołach

Afganistan na kołach to kolejna z serii książek Navala opowiadająca o jego wojennych przeżyciach. Tym razem GROM przenosi się z Iraku do Afganistanu, choć...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski