Praktyki wspomagane. Poradnik dla uczniów szkół przysposabiających do pracy

Prezentowany poradnik powstał z myślą o uczniach szkół przysposabiających do pracy. Celem publikacji jest przygotowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz ze sprzężeniami do uczestnictwa w praktykach wspomaganych, a także przybliżenie różnych aspektów życia zawodowego.

Książka składa się z trzech rozdziałów:

Szkoła przysposabiająca do pracy. Rodzaje zajęć i ćwiczone umiejętności Praktyki wspomagane. Przygotowanie i zasady obowiązujące w zakładzie pracy Aktywność zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Materiał został przedstawiony w przejrzysty, komunikatywny i przyjazny sposób. Prezentowane treści dodatkowo zilustrowano symbolami MÓWik, które są wykorzystywane w komunikacji alternatywnej i wspomagającej.

Informacje dodatkowe o Praktyki wspomagane. Poradnik dla uczniów szkół przysposabiających do pracy:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-07-23
Kategoria: Pedagogika

Tagi: Kształcenie zawodowe lub przemysłowe Materiały edukacyjne Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - doradztwo zawodowe i dalsze kształcenie ukończenie szkoły Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi Kształcenie uczniów niepełnosprawnych fizycznie Pedagogika Remedial education & teaching Rozwijanie kompetencji Edukacja - przedmioty zawodowe Kształcenie osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi Interest age: from c 15 years

Kup książkę Praktyki wspomagane. Poradnik dla uczniów szkół przysposabiających do pracy

Moja książka kucharska. Przepisy z symbolami MÓWik
Dorota Kosowska0
Okładka ksiązki - Moja książka kucharska. Przepisy z symbolami MÓWik

Publikacja to unikatowa pomoc dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, którzy mają problemy z komunikowaniem się w sposób werbalny. Książka zawiera...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;