reklama

Pokusa

Pokusa jest jak melodia, której nie można przestać słuchać, chociaż wiesz, że prowadzi do czegoś nieprzewidywalnego.

Zanurz się w fascynujący świat uczuć i nieoczekiwanych zwrotów akcji w tej ujmującej antologii
romansów. Oto osiem historii - niezależnych, emocjonujących i ukazujących różne oblicza miłości. Poznaj intensywny romans biurowy, w którym uczucie między szefem a asystentką przeradza się w coś znacznie głębszego. Następnie śledź ponowne spotkanie po latach - czy miłość potrafi przetrwać próbę czasu Na koniec odkryj sekretną obsesję na punkcie nowej sąsiadki i dowiedz się, jak życie głównego bohatera gwałtownie zmienia się po poznaniu tajemniczej Amandy.

Informacje dodatkowe o Pokusa:

Alex Lexi " Pokusa "
@magdalena.szweda_

Wydawnictwo : Magdalena Szweda

🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷

" Pocałunek był delikatny i czuły. Tym dotykiem przekazywałem jej wszystkie emocje, które się we mnie nagromadziły... "

" Pokusa " jest prawdziwą uczta dla miłośników romansów.. Każda historia ma swój unikalny charakter i wciąga czytelnika od pierwszych stron..

Autorka zgrabnie balansuje pomiędzy napięciem a romantyzmem, co sprawia, że trudno się oderwać od tej książki..

Jej styl pisania jest tak przyciągający, że trudno oderwać się od lektury.. Każda historia jest jak emocjonalna karuzela, która wciąga czytelnika coraz głębiej..
Również każda historia ma swoje unikalne postacie, które przyciągają czytelnika swoimi historiami i emocjami..

Autorka wspaniale oddaje różne aspekty miłości, od namiętności po tajemnice..

Każda historia jest unikalna i porusza różne tematy, ale wszystkie mają wspólną cechę - są pełne pasji i uczuć..
Autorka potrafi znakomicie przedstawić relacje między bohaterami i zaskakiwać czytelnika nieoczekiwanymi zwrotami akcji..

Polecam tę antologię wszystkim miłośnikom romansów, którzy szukają czegoś nowego i nietuzinkowego..

" - Jesteś bardzo niegrzeczną dziewczynką. Mam zamiar cię ukarać - wyszeptał.."

1. " Układ z szefem ": Clary, młoda i ambitna pracownica, spędza przypadkową noc z tajemniczym nieznajomym. Okazuje się, że nieznajomy jest jej szefem! Ta namiętna przygoda może zmienić ich relację w sposób, którego się nie spodziewali.

2. "(Nie) boski szef ": Lily odkrywa, że jej partner ją zdradza. Zamiast załamywać się, postanawia się zemścić. Jej planem jest wykorzystanie swojego szefa w tej zemście. Czy to dobry pomysł?

3. " Wyjazd z szefem" : Miriam wyrusza w podróż służbową ze swoim szefem. Podczas tej podróży czekają na nią różne niespodzianki i przygody. Jakie zwroty akcji ich tam spotkają?

4. " Zarozumiały szef":Panna Smith i Maxem Willson którzy nie przepadają za sobą. Są jak woda i ogień, zawsze się sprzeczają. Ale kto wie, może ta napięta atmosfera przerodzi się w gorący i namiętny romans!

5. " Taxi ": Tamara doświadcza ekscytujących chwil z taksówkarzem. Kim jest ten tajemniczy taksówkarz?

6. Opowiadanie " Sekretna obsesja" : Amanda nawiązuje bliższą relację ze swoim sąsiadem, Colinem. Jakie będą konsekwencje tego zbliżenia?

7. " Sekretne pożądanie" : Emily zakochuje się w mężczyźnie starszym od siebie. Czy różnica wieku będzie miała znaczenie w ich związku?

8. "Sekretne zakochanie" : Megan wraca do swojego rodzinnego miasta na ślub brata. Tam spotyka przyjaciela brata, co może odżywić stare uczucia. Jak potoczą się ich losy?

Na wstępie chciałabym podziękować autorce za zaufanie i możliwość objęcia patronatem medialnym książki "Pokusa". Została ona napisana pod pseudonimem "Alexi Lexi", pod którym kryje się tak naprawdę @magdalenaszweda. Dla mnie osobiście było to kolejne spotkanie z twórczością pisarki, a tak naprawdę za mną wszystkie powieści spod pióra Magdy. "Pokusa" jest zbiorem ośmiu krótszych historii, w których główną rolę odgrywają pożądanie, namiętność, tytułowa pokusa oraz świetne plot twisty. Na antologie składają się: "Zarozumiały szef", "(Nie) boski szef", "Układ z szefem", "Wyjazd z szefem", "Sekretne zakochanie", "Sekrety pożądania", "Sekretna obsesja" i "Taxi". Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny co sprawia, że antologię czyta się w zawrotnym tempie. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona i dobrze poprowadzona, a bohaterowie każdej z historii są naprawdę świetnie wykreowani. Każda z historii wprowadza Czytelnika w świat pełen tajemnic, pragnień, skrywanych uczuć oraz często zakazanych relacji. Mamy tutaj do czynienia między innymi z romansem biurowym czy spotkaniem po latach. Akcja jest naprawdę dynamiczna, nie ma nawet chwili na nudę, a kolejne czytane strony sprawiają, że emocje wielokrotnie sięgają zenitu! W zasadzie chętnie przeczytała bym kontynuację każdego z tych których opowiadań, bo mocno ciekawią mnie dalsze losy bohaterów. "Pokusa" to idealna lektura na jeden wieczór, przy której się odstresujemy i która zdecydowanie pobudzi zmysły oraz sprawi, że my kobiety zaczniemy doceniać siebie i na nowo odkryjemy swoją kobiecość. Polecam!

RECENZJA

„POKUSA”

AUTOR: ALEXI LEXI

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
WYDAWNICTWO: Magdalena Szweda

„Po raz kolejny dzisiejszego dnia byłam na granicy. A gdy we mnie wszedł, wszystko inne przestało mieć jakiekolwiek znaczenie, liczył się tylko Carter. Każdym pchnięciem brał w posiadanie moje ciało, zabierając jednocześnie kawałek po kawałku moją duszę. Niszczył mnie, nie zdając sobie z tego nawet sprawy”.

Osiem historii i jedna pokusa:
- UKŁAD Z SZEFEM
- (NIE)BOSKI SZEF
- ZROZUMIAŁY SZEF.
- TAXI
- SEKRETNA OBSESJA
- SEKRETNE POŻĄDANIE
- SEKRETNE ZAKOCHANIE
„Pokusa” to zbiór ośmiu niedługich niesamowicie wciągających, intrygujących, dobrze napisanych, zaskakujących, pełnych namiętności, emocjonujących i piekielnie gorących opowiadań, w którym pokusa jest, silniejsza od rozumu. Autorka stworzyła niepowtarzalny klimat i atmosferę w swoich opowiadaniach, napięcie namacalne i trzymające czytelnika w niepewności. Każde z opowiadań jest inne, choć bazują na wątku skrywanych pragnień i pokus napędzanych żarem pożądania, w które wkradają się uczucia i nieoczekiwane zwroty akcji.
Spędzicie niezapomniane chwile, pełne chemii, pasji, pożądania, namiętności wartych grzechu i wspaniałych momentów z bohaterami tej antologii. Całość dynamicznie poprowadzona i przemyślana przez autorkę.
Bohaterzy świetnie wykreowani, różnorodni i interesujący.
Najbardziej utkwiło mi w pamięci opowiadanie Wyjazd z szefem i układ z szefem, choć każde z zawartych historii zawarta w tej książce zrobiło na mnie ogromne wrażenie.
Nie będę opisywała, o czym są te wszystkie historie, ponieważ chciałabym, żebyście sami odkryli i  rozkoszowali  się w całości, tym co kryje w sobie, każde z tych opowiadań i mieli z tego miłą niespodziankę.
Autorka ma lekki i przyjemny styl, który niesamowicie wciąga.
Czyta się zaskakująco szybko i czuję się usatysfakcjonowana, ponieważ spędziłam bardzo przyjemnie czas.

Opis:
Poznaj intensywny romans biurowy, w którym uczucie między szefem a asystentką przeradza się w coś znacznie głębszego. Następnie śledzimy ponowne spotkanie po latach i zobaczymy czy miłość potrafi przetrwać próbę czasu. Na koniec odkryj sekretną obsesję na punkcie nowej sąsiadki i dowiedz się, jak życie głównego bohatera gwałtownie zmienia się po poznaniu tajemniczej Amandy.

Polecam.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-02-24, Ocena: 6, Przeczytałam,

💜Poznajemy pewne siebie kobiety,które wiedzą czego chcą.Sa świadome swojej seksualności i potrzeb.Potrafia doprowadzić niejednokrotnie do wypieków na twarzy,gdy czyta się historie.
Jestem na tak tak gorącym opowiadaniom,które pobudzają ogromnie wyobraźnię!

💜To są świetne i namiętne historie!!!
Ktoś powiedziałby,że są zbyt krótkie i chciałby więcej.Zdradzę,że także bym chciałam więcej,dłużej i namiętniej.Jednak to są opowiadania idealne do kawki lub,by na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie.

💜Otrzymujemy konkretne historie w których nie ma zbędnych opisów i niepotrzebnych rozwinięć.Jest konkretnie i dynamicznie,co bardzo mi się podobało.

➡Zachęcam was do sięgnięcia po tą antologię!Historie są warte poznania,by poznać niebiańską rozkosz naszych bohaterów!!!

➡Czytajcie,bo warto—polecam❤

"Pokusa" to mój kolejny patronat w tym roku i można powiedzieć maleńki debiut bo jeszcze nie patronowałam antologii. Antologia pełna namiętności zamknięta w ośmiu opowiadaniach. Jedne są krótkie ale są i tez bardziej rozbudowane. Każde inne ale łączy je to samo gorący romans i namiętność.

Na początek mam pierwsze z romansem biurowym. Głowna bohaterka Clara spędza noc z nieznajomym. Szybko okazuje się, że to jej szef' Jak to bywa mała iskra wywołuje potężny pożar tak między Clarą a jej szefem  będzie ogień, który rozpali czytelników.
Potem wcale nie jest nie zwalnia i poznajemy kolejna bohaterkę Lily, która odkrywa zdradzę partnera. Zamiast się załamać, od razy przystępuje do zemsty. Tylko czy wykorzystanie do niej szefa to dobry pomysł?
Trzeci to także  gorące opowiadanie w stylu szef- podwładna tym razem historia Miriam, którą szef zabiera w podróż służbową. Tylko czy to na pewno wyjdzie jej na dobre? Jakie atrakcje ja czekają? To jedno z tych bardziej rozbudowanych.
Kolejne to także gorące opowiadanie i historia romansu biurowego.
Piątym opowiadaniem autorka mnie zaskoczyła. Poznamy w nim Tamarę, która przeżyje upojne chwile z taksówkarzem. Kim jest taksówkarz? Oj zdziwicie się jak odkryjecie prawdę.
Kolejne to historia Amandy, która zacieśni swoją sąsiedzkie stosunki z Colinem. Co z tego wyniknie?
Przedostatni to historia Emily, dla której różnica wieku nie ma znaczenia.
Ostatni to historia Megan, która wraca w rodzinne strony na ślub brata. Wszystko byłoby dobrze, gdyby na nim nie musiała spotkać się z przyjacielem brata. Czy stara miłość odżyje?

Każda z opowieści ma swój urok. Wszystko toczy się szybko jak to w opowiadaniach. Ale za to dostajemy opowiadania pełne pasji, namiętności, ciekawych i intrygujących bohaterów. Każdy z nich to zupełnie inna osoba, taka mieszanka wybuchowa. Każda z par to czysta chemia. Oprócz gorących scenek dostajemy zarys historii, które mają potencjał. I mogę powiedzieć, że na pewno zostały lub zostaną wykorzystane do pełnowymiarowej historii. Opowiadanie mają to do siebie, że ciężko wyprowadzić intrygującą fabułę. Tu jest nie dość, że intrygująca fabuła, w której autorka zawarła nam pokrótce charakterystykę bohaterów, to jeszcze scenki erotyczne nie są jednymi, jakie wysuwają się na plan. Wszystko jest wypośrodkowane. Niektóre z opowiadań są nawet z punktu widzenia dwójki bohaterów co muszę przyznać jest mało spotykane w opowiadaniach. Sama antologia nie należy do pokazanych ma ciut ponad 200 stro  ale ta okładka jest obłędna. Polubiłam bohaterki za ich świadomość własnej wartości. Panowie to emanujący seksem faceci, którzy jednak potrafią pokazać partnerce coś więcej niż to, jakie mają umiejętności w łóżku. Gotowi na wieczór pełne uniesień i gorących historii? Chcecie poznać historie naszych bohaterów? Jestem ciekawa waszych wrażeń i to która para zdobyła wasze serce. Polecam wam antologie "Pokusa"

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung