Pan Przystojny

Burzliwy związek Bianki i Jamesa wbrew wszystkiemu zakończył się happy endem. W poprzednich tomach serii śledziliśmy ich tęsknotę i pożądanie, bezgraniczne oddanie, uzależniającą ekstazę i uczucie, które przypominało niebezpieczny lot wśród wichrów i burz. Dramatyczne rozstania i powroty, emocje, których nie można ukoić, i dotyk, którego nie da się zapomnieć.
Jednak by w pełni przeżyć ich historię, musisz poznać również wersję Jamesa. Spójrz w błękitne oczy Bianki jego oczami, dotknij jego dłonią jej delikatnej skóry. Aby dokończyć tę szaloną opowieść o locie wśród grzmotów i chmur, musisz zacząć ją od nowa, od chwili, gdy James pewnego dnia zobaczył w oczach Bianki utraconą połowę swej własnej duszy. Od tej chwili zmieniło się wszystko...
Odkryj mroczne tajemnice Jamesa. Tragedie, które przetrwał, upadki, po których wciąż się podnosił. Jego niecierpliwość, pożądanie, napięcie, potrzebę władzy — przede wszystkim nad Bianką. Jego pragnienie rozkoszy, które przekracza kolejne granice. Przeczytaj historię jego szaleństwa, jego cierpienia, jego rozdarcia i... wiernego serca. Nie oderwiesz się od niej aż do ostatniej strony!

Informacje dodatkowe o Pan Przystojny:

Avatar użytkownika - InezStanley
InezStanley
Przeczytane:2018-03-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Rok 2017,

„PAN PRZYSTOJNY” R.K. LILLEY

"Jesteśmy połączeniu na fundamentalnym poziomie. Spotkaliśmy się, gdy dopiero kiełkowaliśmy z nasion, gdy formowaliśmy się. Musieliśmy wzrastać razem, by przetrwać. Niektóre części nas na zawsze pozostaną połączone. Jesteśmy różnymi kwiatami, jednak wyrastamy z tego samego zniszczonego korzenia."

W poprzednich tomach poznaliśmy burzliwe losy Jamesa i Bianki. Radość, łzy, smutek, pożądanie, rozłąka, namiętność, miłość, pożegnania, przysięgi, oddanie... To wszystko było w poprzednich tomach. Trochę szkoda, że tak szybko się skończyło. Tą historię już opowiedziała nam Bianka. Teraz czas na opowieść Jamesa...Jego świat odmieniony przez Biankę oraz wzloty i upadki Stephena.

Czasami tak już jest, że los stawia na twojej drodze odpowiednią osobę. Spoglądasz jej w oczy i już wiesz, że to brakująca część twojej duszy - nie możesz pozwolić jej odejść. Tak było z Jamesem, gdy po raz pierwszy ujrzał Biankę. Zrozumiał, iż dotąd jedynie wegetował, a ona znów przywróciła go do życia. Pytanie tylko, czy mężczyzna zdoła utrzymać ją przy sobie?

Stephen od początku starał się trzymać z dala od Javiera, ale kłopoty chodziły za nim jeszcze zanim poznał Biankę, która uratowała jego duszę. Jednak to chłopak o złej reputacji uleczył jego serce i nauczyć kochać siebie.

"Chyba nie ma nic innego, co tak potrafiłoby uświadomić nam, co tak naprawdę czujemy do drugiej osoby, jak to, że niemal ją straciliśmy."

Aby w pełni zrozumieć tę historię trzeba spojrzeć na nią oczami Jamesa. Trzeba spojrzeć jego oczami w błękitne oczy Bianki, doznać tych samych uczuć co on. Odkryj mroczne zakamarki duszy Jamesa, poznaj jego słabości, a szczególnie słabość do Bianki. Przeżyj wraz z nim jego wzloty i upadki, płomienne uczucie, którego się nie spodziewał i chęć kontroli.

Autorka przedstawiła teraźniejszość i chwile z przeszłości. dzięki temu łatwiej jest nam poznać Jamesa i zrozumieć co wpłynęło na to, że stał się człowiekiem takim jakim się stał. Nie wszystkie sceny, które miały miejsce w poprzednich tomach, znalazły miejsce. Autorka pominęła te mniej znaczące i nie wnoszące wiele, które dotyczyły głownie Bianki. Tutaj James króluje. Oczywiście nie zabrakło także przyjaciela dziewczyny, Stephena, który również zajął ważne miejsce w tej książce.

Z początku książka to ogromny chaos. Przypadkowe sceny z życia Jamesa, które znamy już z Podniebnego Lotu czy Uziemionych. Możemy jednak zobaczyć pierwsze spotkanie Bianki i Jamesa, które zostało jedynie wspomniane wcześniej w serii. Rozdziały naprzemiennie pochodzą z przeszłości i teraźniejszości obu mężczyzn. Poznajemy osiemnastoletniego Stephena, który zarabiał na utrzymanie siebie i swojej najlepszej przyjaciółki pięściami oraz Jamesa, któremu soda uderzyła do głowy, gdy poczuł wolność. A także, co najbardziej mi się podobało, ich dzieje po wydarzeniach opisanych w trzeciej części, które zajmują niemałą ilość stron, więc możemy się zagłębić w ciąg dalszy. To, jak ułożyło się życie ich, ale wspomniane zostają również postacie drugoplanowe, z którymi miło było się znów "zobaczyć".

"Była moim grzechem i moją świątynią. Zarazem czciłem ją i brukałem, wychwalałem i bluźniłem, wynosiłem na piedestał i poniżałem."

Pan Przystojny to zlepek historii, tych z przeszłości i tych z teraźniejszości, dwóch najważniejszych mężczyzn w życiu Bianki. Jak już wspomniałam, nie są tu przedstawione wszystkie sceny z poprzednich tomów, więc zdecydowanie odradzam czytanie tej książki bez znajomości poprzednich. Ciężko będzie zrozumieć co się dzieje i o co chodzi. Bardzo się cieszę z możliwości zagłębienia się po raz kolejny w tę cudowną historię i polecam ją każdemu kogo urzekł niezwykły romans Bianki i Jamesa. Na pewno jest on obowiązkowy dla fanów serii!

Cudowny epilog, który podsumowuje wszystko, co autorka pokazała we wcześniejszych tomach i opisuje jak wielka potrafi być miłość. Genialny dodatek to trylogii.

Polecam Gorąco !!!!!!!!!

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2018-02-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Rock Bottom
R.K. Lilley0
Okładka ksiązki - Rock Bottom

Nowa książka autorki serii „W przestworzach” Początek historii Tristana i Daniki przypominał rollercoaster. W poprzednim tomie serii tych dwoje...

Bad Things. Tristan i Danika
R.K. Lilley0
Okładka ksiązki - Bad Things. Tristan i Danika

Jeśli czytałaś o losach burzliwego, podniebnego romansu Bianki i Jamesa z bestsellerowej trylogii "W przestworzach", poznałaś już Tristana i Danikę: niegrzecznego...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski