Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku

Czekasz na dziecko zdecydowanie za długo?
Marzysz już tylko o tym, żeby być w ciąży?
Boisz się, że może nigdy Wam się nie uda?
Zazdrościsz koleżankom, które zostały mamami?
Męczą Cię kolejne wizyty u lekarza, a Twój związek przeżywa kryzys?

Jeżeli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, ta książka jest dla Ciebie!

"Nadzieja na nowe życie" to książka pełna wskazówek, jak radzić sobie z niepłodnością. Zapewni Ci wsparcie i pokaże, jak zadbać o swoją psychikę, relacje, ciało. Książka ta składa się z 28-dniowego dziennika kobiety starającej się o dziecko i poradnika, w którym autorki dzielą się wieloletnim doświadczeniem osobistym i zawodowym oraz dają nadzieję i podpowiedź, jak przejść drogę od niepłodności do nowego, spełnionego życia.

Informacje dodatkowe o Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2015-04-09
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-3286-0

Kup książkę Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku

Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku - opinie o książce

Avatar użytkownika - bellagrand
bellagrand
Przeczytane:2015-04-28, Ocena: 6, Przeczytałem,
Dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty. Pozwalają oswoić się z tematem bezpłodności tym, którzy cierpią na tę paskudną przypadłość i tym, którzy nie mają o niej pojęcia. Niesamowite jak wiele emocji, tych pozytywnych i niestety negatywnych rodzi się w naszych umysłach, kiedy nie dane jest nam posiadanie dziecka. Bardzo interesująca pod względem psychologicznym i życiowym. Polecam.
Avatar użytkownika - ukomans
ukomans
Przeczytane:2015-04-22, Ocena: 6, Przeczytałem,
Za treścią tej książki idzie wielkie wsparcie wszystkim, których bezpośrednio dotyczy lub dotyczył problem niepłodności. Pamiętnik jest naprawdę literacką perełką, a informacje prosto od wyspecjalizowanych w niepłodności fachowców pozwalają uporządkować niektóre sprawy w głowie.
Nadzieja na nowe życie w wyjątkowy sposób łączy zagadnienia ciała i ducha. Wprowadza w zagadnienie diagnostyki i leczenia niepłodności . Książka mądra, wciągająca i budująca.
Avatar użytkownika - Studentka
Studentka
Przeczytane:2015-04-06, Ocena: 5, Przeczytałem,
Książka podzielona jest na 28 rozdziałów, symbolizujących 28 dni cyklu miesięcznego, który dla osób starających się o dziecko jest cyklem nadziei. Każdy z tychże rozdziałów obejmuje: fragment dziennika osoby oczekującej na dziecko, porady psychologiczne, więc praktyka łączy się z teorią.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski