Masaż ucha

"Droga do zdrowia prowadzi przez ucho.Czy zauważyłeś, że kształt małżowiny ucha odzwierciedla typowe położenie płodu w łonie matki? Jej strefy odpowiadają poszczególnym partiom ciała i narządom wewnętrznym. Pobudzanie różnych części ucha za pomocą igieł, bodźców elektrycznych czy po prostu ucisku dłoni stanowi doskonałe uzupełnienie klasycznego leczenia.Zakres zaburzeń, w których ta terapia okazuje się pomocna, jest naprawdę imponujący. Poradnik omawia sukcesy masażu ucha między innymi w walce z trądzikiem, cukrzycą, astmą, chorobą wrzodową, skoliozą, nadciśnieniem, bolesnym miesiączkowaniem, hemoroidami... Technika ta przynosi ulgę także w problemach o podłożu psychicznym. Łagodzi objawy bezsenności, depresji i nerwicy. Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby zmodyfikować tryb życia: aurikuloterapia może wspierać ich zmagania z nadwagą i uzależnieniem od nikotyny! Atutem publikacji jest wyważone stanowisko autora. Nie próbuje on przekonać, że jego metoda to lek na wszystko, wskazuje za to sposoby efektywnego łączenia jej z osiągnięciami konwencjonalnej medycyny."

Informacje dodatkowe o Masaż ucha:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Masaż ucha

Masaż ucha - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski